logo

reklam

AK Partiden ‘evet’ turu

mehmet ünekÜnek; ‘ÜLKEMİZ ÇOK DAHA İYİ YERLERE GELECEK’
AK Parti İl Başkanlığının organizasyonunda düzenlenen programlar kapsamında, Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, beraberinde Milletvekili Haluk İpek, Belediye Başkanı Cafer Özdemir il teşkilatı yöneticileri ile birlikte esnafla bir araya gelerek 16 Nisan’daki halk oylamasında neden ‘Evet’ oyu verilmesi gerektiğini anlatarak destek istedi.
Başkan Mehmet Ünek, anayasada 18 maddenin değiştirilmesi ile ilgili 16 Nisan’da yapılacak olan halk oylaması nedeniyle vatandaşlarla bir araya gelerek ‘evet’ oyunun önemini anlatıyor.
Seçim çalışmalarının başlamasından sonra Ak Parti Amasya İl Başkanıti. hem esnafın ve vatandaşın sorunlarını dinlemek hem de 16 Nisan’da yapılacak olan ve Türkiye’nin geleceği için önemli olan halk oylamasıyla değişecek sistemi anlatmak için ziyaretlerde bulunduklarını kaydederken, vatandaşın ilgisinden memnun olduklarını dile getirdi. Başkan Ünek, “16 Nisan’da yapılacak halk oylamasında evet dememizle birlikte yapılacak olan sistem değişikliğiyle birlikte ülkemiz çok daha iyi yerlere gelecek. Vatandaşımızın sorunları da yeni sistemle birlikte daha hızlı şekilde çözüme kavuşacak” dedi.

‘TEŞKİLATIMIZLA SAHADAYIZ’
16 Nisan’a kadar teşkilatımızla birlikte sahada çalışacaklarını vurgulayan Ünek, “Vatandaşlarımıza yeni sistemi anlatacağız. Bu sistemin kişiler için değil ülkenin geleceği için önemli olduğunu anlatmaya devam edeceğiz. Amasyalı hemşerilerimizin 16 Nisan’daki Halk Oylamasında “ Evet” oyları ile büyük destek vereceklerine inandığını belirterek, “Anayasa değişikliğinin en önemli tarafı çift başlılığın ortadan kalkması ve istikrarın sağlanmasıdır. Bir takım oyunlarla ülkenin dizayn edilmesine izin verilmemeli. Biz AK Parti olarak bu ülkede askeri vesayeti yıktık. En son 15 Temmuz’da tekrar denemeye kalktılar, başaramadılar. Yargı vesayeti vardı, onu da kaldırdık. Kim cumhurbaşkanı olursa olsun, sistem hayata geçirildikten sonra ülkenin önü liderle değil, sistemle açılacak. Bunun için referanduma gidiyoruz. Bundan böyle her 5 yılda bir hem vekilleri, hem de cumhurbaşkanını seçeceğiz. Cumhurbaşkanı kanunların verdiği yetki ile ülkeyi yönetecek” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle