logo

reklam

AK Partiden Hastane Ziyareti

said yüce

AK Parti Amasya Milletvekili adayları Said Yüce ve Hasan Ali Cesur, Amasya Üniversitesi Şerefeddin Sabuncuoğlu Eğitim Araştırma hastaneside tedavi gören vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundular.
AK Parti Amasya Milletvekili adayları Said Yüce ve Hasan Ali Cesur’a Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, İl Başkanı Mehmet Ünek, Merkez ilçe başkanı Bilal Dümen, AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve önceki Amasya milletvekili Akif Gülle ve parti yönetim kurulu eşlik etti.
7 Nisan tarihinde milletvekili adaylarının kesinleşmesinin ardından AK Parti’den Amasya milletvekili adayı olan Said Yüce, Son 13 yılda sağlık alanında devrim niteliğinde değişimin yaşandığını belirtti.
Yüce, “Partimiz iktidara gelmesiyle birlikte birçok alanda olduğu gibi sağlıkta da değişim yaşandı. İnsanlarımız hastane ve eczane kuyruklarında beklemekten kurtuldu. Vatandaşlarımıza hekim seçme hakkı verildi. 5 yıldızlı hastaneler inşa edilerek, koğuş sisteminde olan hasta odaları tek kişilik odalar haline dönüştürürdü. Sağlık alanında yapılanlar saymakla bitmez” diyerek konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle