logo

reklam

AK Sevda 16 Yaşında

Özdemir; “İşimiz Hizmet Gücümüz Millet”
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Hayal ve ümitlerin yok olduğu bir dönemde tarih sahnesine çıkan AK Parti ile yeni bir dönem başladı. Bu hareketin bir mensubu olmaktan onur duyuyorum” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti’nin kuruluşunun 16. yılı sebebiyle gazetemize verdiği özel demeçde.
Özdemir, AK Parti’nin, demokratikleşme, hukuk devleti ilkesinin yerleşmesi, ekonomik büyüme, sivilleşme ve özgürlükler anlamında ciddi reformlar gerçekleştirdiğini belirterek, “Türkiye artık gündemi belirlenen ülke olmaktan çıkıp, ‘gündem belirleyen’ ülke konumuna gelmiştir” dedi.
2023 vizyonunu kendilerine temel prensip olarak belirlediklerini dile getiren Başkan Cafer Özdemir, “Geçmişten gelen ve 2000’li yıllara taşınan sıkıntılarla yoğun bir dönemde ülkemize bir güneş gibi doğan, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi, AK Parti kısa sürede milletimizin teveccühü ile yeni ufuklar açmış, yeni çalışmalar ve projeler ile ülkemiz, her alan da hızla büyüyerek hak ettiği noktalara gelmiştir. ‘İşimiz hizmet gücümüz millet’ düsturu ile kurulan AK Parti, Türkiye’mizin birçok alanda yaşadığı temel sorunları yok etme kararlığı ile yola çıkarak, demokratikleşme, hukuk devleti ilkesinin yerleşmesi, ekonomik büyüme, sivilleşme ve özgürlükler anlamında ciddi reformlar gerçekleştirmiştir. İnsan odaklı hizmet anlayışı içerisinde ülkemizin her köşesinin büyük bir bayındırlık hizmetleri ile tanışması yeni bir belediyecilik ve yerel yönetimler anlayışının getirilmesi şehirlerimizin köhne dokusundan kurtularak yaşanılabilir modern kentler haline getirilmesi gibi hizmetler başarı ile ifa edilmiştir. 2023 vizyonunu kendisine temel prensip alarak güçlü Türkiye yolunda hızla ve yerinde adımlar atan AK Parti hükümetleri birbiri ardına attığı ciddi adım ve yatırımlarla gelişmenin, büyümenin ve kalkınmanın bir ve beraber olma ruhu içinde ortaya konulduğunu, tüm dünyaya ispat etmiştir. Yıllardır kendi içerisine kapatılmış dış dünyadan izole edilmiş Türkiye Cumhuriyeti Devleti AK Parti hükümetleri döneminde kabuğunu kırarak bölgesinde ve dünyada söz sahibi konumuna geldi. Türkiye artık gündemi belirlenen ülke olmaktan çıkıp “gündem belirleyen” ülke konumuna gelmiştir. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım ile birlikte siyasi hayatına ve hükümet çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. AK Parti ülke sevdasını, vatan aşkını en üst düzeyde hissedenlerin partisi olarak kuruluştan bugüne kadar hizmet siyasetinin adresi ve uygulayıcısı olmuş ve bu sayede milletin gönlünde taht kurmuştur” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle