logo

reklam

Akşener, pazar günü Amasya’da

meral akşenerMilliyetçi Hareket partisinde değişim hareketinin öncülerinden olan Genel başkan Adayı Meral Akşener, pazar günü Amasya’da olacak.
Çağrı Heyeti tarafından belirlenen ve 15 Mayıs’ta yapılacağı bildirilen olağanüstü kongreye kadar yoğun bir propaganda dönemi geçiren MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, bir haftanın ardından il gezilerini Amasya’dan başlatacak.
MHP’de olağanüstü kongre sürecinde gözler Yargıtaya’a çevrilirken, MHP nin genel başkan adaylarından Meral Akşener pazar günü Amasya’da Yavuz Selim Meydanında Amasyalılar ile buluşacak. MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener MHP’nin büyük kurultay Amasya delegeleri başta olmak üzere bölge il delegeleri ilede Amasya’da buluşacağı öğrenildi.
Akşener, “Toplumun tüm kesimlerinden çok ciddi destek alıyoruz. Amasya bu hareket için çok önemli. Biz, Amasya’ya inanıyoruz, güveniyoruz. Amasya halkının her kesiminden almış olduğumuz destekten memnunuz. Önce salon toplantısı yapmayı düşünüyorduk ama yeterli genişlikte salon bulamadığımız için açık hava toplantısını tercih ettik. Amasya’dan demokrasi meşalesi yakılacak ve bu meşale Türkiye’yi aydınlatacak” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle