logo

reklam

Altunbaş; Yine ‘AK Belediyecilik’ kazanacak

Yine ‘AK Belediyecilik’ kazanacak
AK Parti Amasya Kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş, AK Parti Teşkilatları’nın daha da güçlü bir şekilde yerel seçimlere hazır olduğunu belirterek, “2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Amasya’da yine ‘AK Belediyecilik’ kazanacak. AK Parti bir dava partisidir. Bu dava için gece gündüz demeden çalışacağız. Biz çalıştığımız sürece önümüzde hiçbir engel yoktur.” dedi.
AK Parti Amasya Kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş,Biz siyaseti insan odaklı yapıyoruz. Her şeyden önemlisi bütün hizmetlerimizin merkezinde insanlarımız vardır. Bu nedenle de biz 16 yıldır dimdik ayakta kalabildik. Bundan sonraki süreçte de yerel seçimlerden sonra da olsa yerel seçim öncesi de olsa bizler halkımızla beraber olmaya devam edeceğiz. Kadın Kolları olarak her zaman seçime hazırız. Amasya’da yine AK Parti bayrağını dalgalandıracağız” diye konuştu.
Emine Altunbaş, yerel yönetime, ‘önce insan’ odaklı bir anlayışı hakim kılan Belediyecilik Modeliyle AK Parti’nin bu alanda yeni bir çığır açtığı, şehir ve ilçelerin çağdaş örgüye kavuştuğunu kaydederek, ‘Şehirlere aklık taşıyan Belediye başkanlarımızla onur duyuyoruz.’ dedi.
Emine Altunbaş, Amasya Belediye başkanı Cafer Özdemir başta olmak üzere, Amasya’da görev yapan AK Partili Belediye Başkanlarının, hoşgörü, sevgi, dayanışma, kaynaşma ve paylaşma yaklaşımını, yönetimlerinde esas kıldıkları belediyeleri milli iradenin söz sahibi olduğu birimler haline getirdiğini kaydetti.
Sosyal Belediyeciliğin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği ufukla, AK Parti tarafından yaşama geçirildiği, dar gelirli ve yoksul kesimlerin belediye yönetimlerince sahiplenildiğine işaret eden Emine Altunbaş, ‘Bu, komşusu açken tok yatan bizden değildir’ hükmü doğrultusunda sergilenen bir hassasiyet ve gösterilen dikkattir.‘ dedi.
Altunbaş, Yerel yönetimlerde AK Modelin uygulanmasıyla birlikte, belediyelerin yol, su, kanalizasyon gibi rutin hizmetler veren kuruluşlar olmaktan çıkarıldığı, şehir, ilçe ve belediyelerin geleceğini oluşturacak alt ve üst yapı yatırımlarını hayata geçiren, toplumun tüm kesimini kucaklayıcı projelerin üretildiği şehir, ilçe ve belde ortak akıl merkezi konumunu kazandığını bildirdi.
AK Parti Amasya Kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş, ‘Sayın Cumhurbaşkanımıza ve onun çizdiği ufka mensubiyet, gösterilen sadakat ve teşkilata mensubiyet ak kadronun rotasını berrak kılıyor. Ahdimiz, 31 Mart’a kadar ilimize, ülkemize yaptıklarımızı anlatmak, yapacaklarımızı paylaşmak olacak.‘ değerlendirmesini yaptı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle