logo

reklam

AMASYA BAL”da

Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL da 2014-2015 futbol sezonunu 50 puanla kapatarak lig ikinci olan Yeni Amasyaspor, gelecek sezon yeniden BAL liginde Amasya’yı temsil etmek için Amasya birinci Amötör ligi birincisi Merzifonspor’la karşı karşıya geldi.
Amasya Derbisi olarak nitelendirilen Yeni Amasyaspor ve Merzifonspor maçına yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor sahaya Seyhun, Sefa, Cüneyt, İdris, Erdal, Barış, Muzaffer, Semih, Halil, Burak, Bünyamin onbiri ile çıktı.
Yeni Amasyaspor ve Merzifonspor arasında oynanan BAL ligi Playoff maçı çok hızlı başladı. Amasya derbisinin 13. dakikasında Merzifonspor yedek kulübesinden Yeni Amasyaspor tribünlerine yapılan sözlü ve el haraketli tacizler sonucunda Yeni Amasyaspor taraftarlarının karşılık vermesi durumunda maçın hakemi maçı durdu. Uzun süre duran maç emniyetin gerekli tedbirleri almasından sonra başladı.
Yeni Amasyaspor ve Merzifonspor telafisi olmayan bu zorlu maçda hata yapmadan oyunu kontrol etmeye çalıştılar. İlk yarıda her iki takımda golden uzak orta saha mücadelesi içerisinde geçti. İlk yarı 0-0 sona erdi.
Yeni Amasyaspor BAL ligine devam için çıktığı maçın ikinci yarısına daha iyi başladı. Gol gelmeyince Teknikheyet tarafından değişikliğe gidildi. 64. dakikada Cüney yerini Orhan’a bıraktı.
66. dakikada gelişen Yeni Amasyaspor atağında ceza alanı içinde gelişen karanbolde hamek penaltı noktasını gösterdi. Penaltı kararından sonra Merzifonsporlu futbolcuların itirazı uzun sürünce Hakem kırmızı kartına başvurdu. Merzifonspor 10 kişi.
70. dakikada Orhan’ın düzgün vuruşu Yeni Amasyasporu, Merzifonspor karşısında 1-0 öne geçirdi. Bu dakukadan sonra Yeni Amasyaspor hedefi için oynandı. Maçın bittiğinde Yeni Amasyaspor BAL ligine devam dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle