logo

reklam

Amasya turizm fuarına hazır

Amasya turizm fuarına hazır
Turizm sektörünün kalbi, 5 Aralıkta başlayacak Travel Turkey İzmir Fuarı’nda atacak.
Turizm sektörünün kalbi, 5 Aralıkta başlayacak Travel Turkey İzmir Fuarı’nda atacak. Tarihin gizemli şehri Amasya tanıtımı için fuarda yer alacak.
Türkiye’deki ve dünya turizmindeki devleri bir araya getiren Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi, 5-7 Aralık 2019 tarihleri arasında 13’üncü kez kapılarını açacak. Yurtiçi ve yurtdışından binlerce kişinin ziyaret etmesi beklenilen fuarda Amamsya’da yer alacak. Amasya standında 5 Aralık Cuma günü bir tanıtım kokteyli düzenlenecek.
Fuarın Amasya’nın tanıtımı açısından önemli olduğunu söyleyen Amasya Valisi Dr. Osman Varol, “Tüm hazırlıklılarımızı tamamladık, geniş kapsamlı bir biçimde fuarda yer alacağız. Biz Amasya olarak ilimizin turizm potansiyelini yükseltmek için sektör temsilcileriyle birlikte Dünya ülkelerini ziyaret ederek seyahat firmaları ve havayolu şirketleriyle görüşmeler yaptık. Olumlu geri dönüşler de aldık. Bu fuarda da yine sektör temsilcileriyle birlikte Amasya’yı tanıtacağız, güzelliklerini ve farklılıklarını anlatacağız” dedi.
Fuar dünyanın önemli tur operatörleri ve seyahat acentelerini katılımcı firmalarla buluşturacak. İki gün sürecek alım heyeti kapsamında fuar katılımcılarının yeni iş bağlantıları kurması ve ülkenin turizm gelirlerini artıran sözleşmelere imza atması hedefleniyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle