logo

reklam

Amasya’da haber turu

HABER TURUECZACI TUTUKLANDI
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen geniş kapsamlı “Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurmak ve Yönetmek, Örgüt faaliyeti çerçevesinde Kamu Kurumu Zararına Nitelikli Dolandırıcılık, Belgede sahtecilik ve Rüşvet” suçuna yönelik yürütmekte olduğu soruşturmada mahkemeye sevk edilen Eczacı H.F.A tutuklandı.
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları kapsamında, Amasya Polisince Amasya’daki bir eczane ve eczaneye ait depada yapılan aramada, reçete sahipleri tarafından alınmayan fatura edilmiş 27 faturaya ait 78 adet ilaç ve beraberinde 1.212 adet miadı geçmiş ilaçlar ele geçirildi.
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen geniş kapsamlı “Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurmak ve Yönetmek, Örgüt faaliyeti çerçevesinde Kamu Kurumu Zararına Nitelikli Dolandırıcılık, Belgede sahtecilik ve Rüşvet” suçuna yönelik yürütüğü soruşturma kapsamında, Eczacı H.F.A. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi. İstanbul’da çıkarıldığı mahkemece tutuklanan eczacı H.F.A. cezaevine gönderildi.

POLİSTEN KAÇAMADILAR
Amasya Asayiş Şube müdürlüğü ekiplerince hakkında yakalama kararı bulunan ve iki ayrı suçtan 3 yıl 1 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir kişi yakalandı.
Amasya Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerince Çocuğa Cinsel İstismar suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün ve Borçlunun Ödeme Şartını İhlali suçundan 3 ay hapis cezası bulunan A.A. Akbilek Mahallesindeki adresinde yakalandı. Adliyeye sevk edilen A.A. tutuklanarak Amasya E Tipi Kapalı cezaevine gönderildi.
Amasya Polisinin, Samsun polisi ile yaptığı koordine sonucunda Hakkında yakalama kararı bulunan bir kişi Samsun’da yakalandı.
Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak suçundan Amasya Mahkemelerince hakkında 1 yıl 8 ay hapis cezası ile Tehdit suçundan yakalama emri bulunan M.B. Amasya Polisince, Samsun Emniyet Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler sonucunda Samsun ilinde yakalandı. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan M.B. cezaevine konulduğu öğrenildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle