logo

reklam

Amasyalı şehitlerin isimleri cadde ve sokaklarda yaşatılacak

mehmet ünekAmasyalı şehitlerin isimleri cadde ve sokaklarda yaşatılacak
Amasya Belediye Başktan vekili Mehmet Ünek
şehitlerimizin yüce hatıraları ve adları yaşatılacak
Amasya Belediye başkanlığı, vatanın birliği ve bütünlüğü için görevi başında hayatını kaybeden şehitlerin isimlerini cadde ve sokaklara verme konusunda çalışmalara başladı.
Amasya Belediye Başkan vekili Mehmet Ünek, terör örgütüne yönelik operasyonlarda şehit düşen asker ve polislerin isminin şehir merkezindeki bazı sokak ve caddelere verilmesi konusunda çalışma başlattıklarını belirterek, vatanın birliği ve bütünlüğü için görevi başında şehit olan asker ve polislerin adını yaşatmak istediklerini söyledi.
Mehmet Ünek, “Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını esirgemeyen aziz şehitlerimizin yüce hatıraları ve adları şehrimizin bazı cadde ve sokaklarında, parklarında, kültür merkezleri ve salonlarında bugüne kadar gururla yer aldığı gibi, bundan sonra da yaşatılmaya devam edecektir” değerlendirmesini yaptı.
“şehitlerimizin ismi yerde kalmamalı” önerisi kapsamında belediye meclis başkan ve üyeleri olarak şehitlerin isimlerinin cadde ve sokaklara verilerek yaşatılması yönününde Belediye Meclisine AK Parti gurubu olarak teklif götüreceklerini belirten Başkan vekili Mehmet Ünek, şehit aileleri ile görüşmeye başladıklarını, Onların da görüşü alındıktan sonra cadde ve mahallelerdeki sokaklar belirlenip uygun görülen yerlere şehitlerimizin ismi verilecek. Şehitlerimizin isimleri böylece yaşatılmış olacak” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle