logo

reklam
13 Ocak 2020

Amasya’nın Kahramanına Minik öğrencilerden Sevgi Seli

Amasya Belediyesinde çalışan temizlik işçisi Murat Gökçe, Amasya’nın temiz yürekli kahramanı oldu. Bu örnek davranışı ile temizlik işçisi insanlık ölmemiş dedirtti.
Amasya Zübeydehanım Üçler İlkokul öğrencileri, temizlik mıntıkası yaptığı yerde bulduğu içinde para ve değerli eşyalar olan kadın çantasını zabıta aracılığı ile sahibine ulaştıran belediye temizlik işçisi Murat Gökçe’ye sevgilerini duygusal notları ve hediyeleri ile gösterdiler.
Amasya’nın temiz yürekli kahramanı Murat Gökçe’ye, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı tarafından plaket ve hediye çeki ile ödüllendirilmişti. Amasya Zübeyde Hanım Üçler İlkokulu öğrencileri de, temizlik görevlisi Murat Gökçe’ye duyarlı davranışından dolayı teşekkür etmek için not kağıtlarına dileklerini yazdı. Öğrenciler, kaleme aldıkları küçük not kağıtlarını, okul müdürü Hasan Hüseyin Aktaş eşliğinde, okullarının önünde temizlik çalışması yapan görevli Gökçe’ye takdim etti. Öğrenciler kendi harçlıkları ile aldıkları hediyeleri de temizlik görevlisi Gökçe’ye verdi. Okul önünü süpürdüğü sırada yanına gelen öğrencilerin verdiği notları okuyan Gökçe, sürpriz karşısında duygusal anlar yaşadı.
Öğrenciler, kaleme aldıkları notlarda, şu ifadeleri kullandı: “‘Murat Amca sen çok iyi birisin. Seni seviyoruz! Sizi hep örnek alacağız’, ‘Murat Amca insanlar keşke sizin gibi iyi kalpli, dürüst olsa sizi seviyoruz’, ‘Sevgili Murat Amca, senin bu davranışın Amasya’da büyük ilgi ve alkış aldı. İnşallah bu davranışın tüm Dünya’ya örnek olur. O parayı harcamak yerine sahibine teslim ettiniz. Bu devirde bu davranış gibisi yok. Sevgiler’, ‘Seni seviyoruz Murat amca.” dediler.
Bulduğu parayı sahibine ulaştırdığı için mutlu olduğunu belirten temizlik işçisi Murat Gökçe, bu bir insanlık görevidir. Hepimizin başına gelir, hiç kimsenin rızkında gözümüz yok. Aynı olay yarın da olsun yine yaparım. Benim gibi bir çok insan var.” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle