logo

reklam

Amasya’nın Sesi Yorum 31 Yaşında

AMASYA’nın lider gazetesi Amasya’nın Sesi Yorum Gazetesi bugün 31. yaşını kutluyor.
1986 yılında Basın hayatına ” Merhaba ” diyerek atılan Amasya’nın güçlü ve etkili yayın organı Amasya’nın Sesi Yorum Gazetesi 31. yaşına girdi.
Kurulduğu günden bu yana Amasya’da her zaman ilklere imza atarak gazetecilik anlayışını kökten değiştiren, hukukun üstünlüğünü savunan, çok sesliliğin temsilcisi olan, tarafsız habercilik ilkesinden ödün vermeyen, manşet ve yorumlarıyla gündem belirleyen Amasya’nın Sesi Yorum Gazetesi Yerel basınının parlayan yıldızı olmaya devam ediyor.
16 Ağustos 1986 tarihinde Amasya’nın yeni gazetesi olarak yayın hayatına başlayan Yorum, aradan geçen 31 yıl içinde Amasya’nın referans alınan, güvenilir ve lider gazetesi olmayı başardı.
Halkın doğru haber alma özgürlüğünü değişmez ve tartışılmaz öncelik olarak kabul etti. Hiçbir zaman patron gazeteciliği yapmadı, haberin peşini sonuna dek bırakmadı.
Demokrasinin, Amasyadaki değişim fikri ve sürecinin lokomotifi haline geldi.
Milliyet, ırk, dil, din, cinsiyet ayrımı yapmadan her kesime eşit mesafede durdu; çoğulculuğu ve çok renkliliği Amasya’nın önemli değerlerinden biri olarak kabul etti.
Kurulduğu günden bu yana basında yenilik ve gelişmelere öncülük eden, Özgürlükçü, demokrat, çoğulcu, liberal, yüzü batıya dönük, milli değerlerine bağlı, eşitlikçi, cesur Amasya’nın Sesi Yorum, gelecekte de Türkiye için üzerine düşen misyonu yerine getirmeye devam edecektir.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle