logo

reklam

ATSO ve Muhtarlar Derneği Buluştu

ATSO ve Muhtarlar Derneği Buluştu
Kırlangıç; Amasya’da tüm seçilmiş ve atanmışlarla iş birliği içindeyiz
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Amasya Muhtarlar Derneği yönetimi ile bir araya geldi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç, Tabi Köylerimize ve mahallelerimize kamu kaynağının aktarılması hususunda birinci derecede sorumluluk bilinciyle 7/24 görevi başında bulunan muhtarlarımızın sunmuş olduğu hizmetlerin geliştirilebilmesi için kendilerine sürekli destek verilmesi gereklidir. dedi.
kırlangıç, Köylerimizde, mahallelerimizde Vatandaş ile Devletimiz arasında bir köprü görevi üstlenen muhtarlarımız ülkemizin dört bir köşesinde çok önemli bir görev üstlenmişlerdir. Bizler Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’nda göreve geldiğimizde ilimizin kalkınması için Amasya’da tüm seçilmiş ve atanmışlarla iş birliği içinde olacağımızı belirttik. Muhtarlar Cumhuriyet tarihimiz boyunca köylerimiz ve mahallelerimizin en önemli temsilcileri oldu, vatandaşlarımızın dertlerine, sevinçlerine ortak oldu. Beklentilerini ve ihtiyaçlarını devletimize iletmede etkin rol oynayarak devletle milletimizin bütünleşmesine yardımcı oldu.” dedi.
Çelik; vatandaş ile devletimiz arasında köprü görevi üstleniyoruz
Amasya Muhtarlar Derneği başkanı Aslan Çelik, Muhtarlık kurumu 1829’dan bugüne kadar var olan, kendisini devam ettiren, vatandaşlarımıza ve devletimize yardımcı olan önemli bir kurumdur. Demokrasi kültürümüzün ilk basamağı 1830 larda yapılan Muhtarlık seçimleri olmuştur. dedi. Çelik, bizler köylerimizde mahallelerimizde vatandaş ile devletimiz arasında köprü görevi üstleniyoruz, vatandaşlarımızın taleplerinin üst makamlara iletilmesini sağlıyoruz, mahallemiz de köylerimizde gördüğümüz eksikliklerinin giderilmesi için gerekli mercilere konuları aktarıyoruz.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.