logo

reklam
14 Ağustos 2019

Bakan Soylu, trafik denetimine katıldı

İÇIŞLERI Bakanı Süleyman Soylu Kurban Bayramı dolayısıyla yoğunlaşan trafikte denetime katıldı. Bakan Soylu, Ölümlü ve yaralanmalı trafik kazalarının en az seviyeye indirilebilmesi için çaba sarf ediyoruz. Özellikle son 50 kilometre en riskli kilometrelerdir” dedi. Soylu, “Yolumuzun sonu bayram olsun, yolumuz felaket olmasın” ‘Kemeriniz ses getirsin.’ Eğer kemer ses getirirse bu güvenliğin olduğu anlamına gelir.” dedi.
Kurban bayramı öncesi ve sonrası kara yolunda havadan incelemede bulunan Bakan Soylu, Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Planlama ve Destek Dairesi Başkanı Mehmet Yavuz’dan trafik denetlemesi hakkında bilgi aldı.
Bayram öncesi Amasya Merzifon Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü önündeki yol uygulamasına katıldı. Ekipler tarafından kontrol amacıyla durdurulan bir yolcu otobüsüne binen Soylu, sürücü ve yolculara “hayırlı yolculuklar” diledi. Soylu, bazı yolcuların isteği üzerine öz çekim de yaptı. Çocuklara oyuncak ve broşür dağıtan Soylu, kendisini bekleyen vatandaşlarla bayramlaştı.
Bayram tedbirlerini tüm teşkilatlarıyla mümkün olduğu ölçüde en iyi noktaya taşımaya çalıştıklarını ifade eden Soylu, şöyle konuştu:
“Özellikle otobüsle seyahat eden vatandaşlarımıza ricamız, lütfen otobüslerde otururken emniyet kemerlerinizi bağlayınız, en önemli güvenlik tedbirlerinden bir tanesi budur. Elbette diğer araçlarla da yolculuk ederken emniyet kemerini bağlamak araçtaki en önemli güvenlik tedbiridir. Bir taraftan araç takip mesafelerine çok dikkat etmek gerekir. Yine aynı zamanda trafikteki en önemli tedbirlerinden birisi yasal hız limitlerine uymaktır.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle