logo

reklam

BAL için Oynayacaklar

Türkiye Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) yükselme play off maçı pazar günü Yeni Amasyaspor ve merzifonspor arasında oynanacak. Tek maç üzerinden oynanack maçda galip gelen taraf gelecek sezon Türkiye Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) da Amasya’yı temsil edecek.
Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) da sezonu lig ikincisi olarak tamamlayan Yeni Amasyaspor ile Amasya birinci Amatör ligde Özel İdaresporu yenerek Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) yükselme play off maçı oynamaya hak kazanan Merzifonspor arasında pazar günü 12 haziran stadyumunda ki maç saat 15.30 da başlayacak.
İl Güvenlik kurulunun hafta içerisinde toplanarak Yeni Amasyaspor ve merzifonspor arasında oynanacak karşılaşma ile güvenlik tedbirini alması bekleniyor.
Yeni Amasyaspor bu zorlu müsabaka için hazırlıklarına sürdürüyor.
Yeşil beyazlı Yeni Amasyasporlu futbolcular, 2014-2015 futbol sezonunda bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımızı ligde şampiyon olarak büyük üzüntü yaşattık. Amasya derbisinde Merzifonsporu yenerek Türkiye Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) da kalacağız. 2015-2016 utbol sezonunda Amasya yine BAL da oynayacak dediler.

 

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle