logo

reklam

BARO BAŞKANLIĞI SEÇİMİ YAPILDI

BARO BAŞKANLIĞI SEÇİMİ YAPILDI
Derindere 3. Dönem Başkan Seçildi
Amasya Baro Başkanlığı olağan genel kurulu gerçekleştirildi.
İki adayın yarıştığı Baro Başkanlığı seçimlerinde 2 dönem Amasya Baro Başkanlığını başarı ile yürüten Avukat A. Melik Derindere Amasya Baro Başkanlığına üçüncü kez seçildi.
Amasya Barosu’nun Olağan Genel Kurulu Amasya Belediyesi Kültür Merkezi Şehzade Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Amasya Barosuna kayıtlı avukatların katıldığı genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Amasya Barosu Başkanlığı için Avukat A. Melik Derindere ve Avukat Hasan Gülseren başkanlık için yarıştı.
Amasya Baro Başkanı Avukat A. Melik Derindere geçerli oylardan 98 oy alarak üçüncü kez Amasya Barosu Avukatlarından güven alarak başkanlığa seçildi. Avukat Hasan Gülseren ise 60 oy aldı.
Amasya Baro Başkanlığına seçilen Avukat A. Melik Derindere’nin yönetim kurulunda şu Avukatlar yer aldı. Cem Kılıç (141), Onur Polat (123), Barıç Koçak (121), K. Alparslan Nalbantoğlu (116), İbrahim Gençailioğlu (96), Erdem C. Türem (90), Selim saray (86) ve Fatma İpekçi (76) seçildi.
Türkiye Barolar Birliği Delegeliğine ise Avukat Adnan Hasip Yalçın ve Ayça Özkeloğlu seçildiler.
Amasya Baro Başkanlığına yeniden seçilen Avukat A. Melik Derindere genel kurul sonrasında, genel kurula katılan meslektaşlarına teşekkür etti.
Derindere, Amasya Barosu hukukun üstünlüğüne inanmış bir baro. Amasya Barosu yargı bağımsızlığını, kuvvetler ayrılığını ve bağımsız savunmayı sonuna kadar savunacaktır. Katılımlarından dolayı bütün meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Genel kurulda başkanlık için aday olan meslektaşıma demokratik ve nezaketli yarışlarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle