logo

reklam

Başkan Gençlerle Fidan Dikti

başkan özdemir fidanAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği ‘Seninde dikili bir ağacın olsun’ projesi kapsamında Amasyalı gençlerle birlikte fidan dikti.
Başkan Özdemir ile birlikte 600 adet fidanı toprakla buluşturan Amasyalı gençler, hem eğlendiler hemde öğrendiler.
Amasyalı gençlerle birlikte fidan diken Belediye Başkanı Cafer Özdemir, ‘Minik eller ağaç ve orman sevgisini öğrendiler. İleride doğasını, çevresini, ağaçları ve ormanı seven bir gelecek yetişmesini arzu ediyoruz’ dedi.
Öğrencilerle birlikte sohbet ederek, onlarla hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Cafer Özdemir, ‘Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkililerimize teşekkür ediyorum. Böylesine anlamlı ve güzel bir etkinlikte 600 fidanı toprakla buluşturmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadık.
Bu yaştaki çocuklar görerek, yaparak, yaşayarak öğreniyorlar. Öğrencilere ağaç sevgisini aşılamak ve ağaçlandırma çalışmalarına katkıda bulunmak için fidan dikimi çok isabetli bir yöntemdir.
Gençlerimizin ağaç ve doğa sevgisi kazanmasını sağlamak ve çevresine karşı daha duyarlı olmaları için yapılan ağaç dikme etkinliğinde, öğrencilerimiz hem eğlendiler hem de öğrendiler. Gençler, dikilen fidanları sahiplenerek, aralıklarla gidip bakımını yapmaya söz verdiler. Çocukların unutamayacakları etkinliklerden birisi çevre bilinci ile ağaç sevgisidir. Eğlenerek öğretmek ve çevre bilinci oluşturmak için bugün böyle bir çalışma yapılması son derece başarılı bir girişimdir. Çocuklarımıza çevre bilincini ve ağaç sevgisini aşılamalıyız.
Etkinliğin içerisinde yer almaktan ve gençlerimizle birlikte ağaç dikmekten büyük zevk ve keyif aldım. Bu güzel etkinliği düzenleyen tüm ekibi yürekten kutluyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle