logo

reklam

Başkan Özdemir, 5 yıl görev yaptığı meclis üyeleriyle buluştu

“Meclis önemli reformlara imza attı”
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “İyisiyle kötüsüyle birlikte 5 yıl geçirdik. Amasya’ya birlikte hizmet ettik. Yeniden aday olan arkadaşlara başarılar dilerim” dedi. Yerel seçimler öncesi son meclis toplantısı olma özelliği taşıyan oturumda 5 yıllık dönem içinde faydalı hizmetlere imza atıldığını ifade eden Başkan Özdemir “Amasya tarihinde bu meclis hayırlarla, yaptığı başarılı çalışmalarla anılacaktır” dedi.
Amasya Belediye meclisinin mart ayı ve yerel seçimler öncesi görev süresindeki son toplantısı Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in yönettiği oturumla gerçekleştirildi. 2014-2019 Amasya Belediye Meclisi Pirler Amasya Belediyesi Sosyal Tesislerinde biraraya geldi.
“Siyasetin güneşi Amasya’dan doğar”
Amasya Belediyesi meclis üyeleriyle geçmiş 5 yıllık hizmet sürecinin çok uyumlu geçtiğini ve bundan dolayı da çok memnun kaldığını ifade eden Başkan Cafer Özdemir, “Sizleri çok kıymetli görüyorum. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Seven, sevilen olmak istiyoruz. Yeni dönemde yenilenerek yola çıkmak gerekiyor. Meclis üyelerimizde bir miktar yeni isimler olacak. Bunu yapmamız gerekiyor, yenilenerek yolumuza devam edeceğiz. Bugüne kadar birlikte hizmet verdiğimiz meclis üyelerime teşekkür ediyorum. Birlik beraberliğimizi bozmayalım. Listeye giremeyen meclis üyelerimizi de yine meclis üyem olarak kabul ediyorum ve çalışmalara elbirliği ile devam edeceğiz. Biz bir aileyiz. Derdimiz, davamız var. Davası, ideali olan bir partiyiz. Davadan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz. Binlerce yıl öteyi gören bir partiyiz. Büyük bir lidere sahibiz. Bu seçimi büyük oy farkı ile kazanmak zorundayız, kazanacağımızdan şüphem yok. Amasya siyaset merkezi olarak görülen bir yer. Siyasetin güneşi Amasya’dan doğar” görüşlerinde bulundu.
Başkan Cafer Özdemir, “30 Mart 2014 Yerel seçimleri ile göreve gelen ve 5 yıldır görev yapan Amasya Belediye Meclis üyeleri son olağan meclis toplantısı olan “Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı”nı gerçekleştirdik. Tüm meclis üyelerine şahsım tarafından teşekkür plaket takdim ettim. 1991-1994 yılları arasında Amasya Belediye Başkanlığı görevinde bulunan ve 2014 yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis üyesi olarak seçilen ve Ocak 2018’de vefat eden Mimar Süleyman Taşdemir’e de Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle