logo

reklam

Başkan Özdemir, “Daha Güçlü Türkiye İçin Evet”

cafer özdemirBaşkan Özdemir, “Daha Güçlü Türkiye İçin Evet”
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti AK Parti İl teşkilatı ile birlikte sokak sokak gezip, vatandaşlara referandum hakkında bilgi vererek ‘Evet’ demeye davet ediyor.
Ziyaretlerde yeni sistemin hızlı karar alan, hızlı icraat yapan etkin bir yönetim modeli olacağına vurgu yapan Başkan Özdemir, “Yeni sistemle birlikte ülkemiz daha demokratik, daha zengin, daha gelişmiş ve daha güçlü bir ülke olacak. Bu sistem sayesinde daha güçlü Türkiye’nin daha çok kazanan, daha güçlü esnafları olacaksınız. Ne kadar çok demokrasi o kadar çok kalkınma, zenginlik ve refah demektir. Günümüz dünyasında demokrasinin tanımı, halkın iradesinin ne kadar çok yönetime yansıması demektir. Halkın iradesinin yansıması da parlamentonun daha etkin bir yapıya bürünmesidir. Bunun en güzel ve en etkin olacağı uygulama da yeni anayasa değişikliği ve başkanlık sistemidir” dedi.
Referandum için karar verirken kimlerin hayır dediğine bakılmasını isteyen Başkan Cafer Özdemir, “Çok şükür ülkemiz son 15 yıldır çağ atladı. Artık dünyanın çekindiği, gelişiminden büyük rahatsızlık duyduğu bir ülke haline geldi. Sadece ülkemizde değil, dünyadaki kardeşlerimizin de savunucusu oldu. Tabi bu durum bazı ülkeleri rahatsız ediyor, çünkü kimse güçlü Türkiye istemiyor. Bunu anlamak için referandumu kimlerin istediğine bir bakın yeter. Bu referandumu kimler istiyor, kimler istemiyor bakın yeter. Bu başkanlık sistemini istemeyenler, PKK, PYD, DEAŞ, HDP, FETÖ, onların taşeronları yerel ve ulusal basın, Almanya, İngiltere, Fransa, İsrail. Bunlara bakın yeter. Bu vatanın bekası için, bu ezanlar için, bu bayraklar için, Türkiye’nin geleceği ve İslam Alemi’nin geleceği için evet demeliyiz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle