logo

reklam
14 Ağustos 2017

Başkan Özdemir’den Yeni Amasyaspor’a Sürpriz

AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, BAL Lig’de mücadele eden Yeni Amasyaspor’un 2017-2018 sezonu öncesi Nevşehirdeki kampını ziyaret etti.
Belediye Başkanı Cafer Özdemir, 2017-2018 sezonu öncesi Nevşehir’de kampta olan Yeni Amasyaspor oyuncularını ve yöneticilerini ziyaret etti. Başkan Özdemir, Teknik Direktör Levent Arıkdoğan, Kulüp Başkanı Ali İhsan Üzüm ve futbolcularla Nevşehir kampında bir araya geldi. Takımın son durumu hakkında bilgiler alan Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Amasyamızın adını sporda alanında duyurarak, futbolda kentimizi başarıyla temsil eden Yeni Amasyasporu’umuzun her zaman yanında yer aldık. Bundan sonra da böyle olacaktır. BAL ligde mücadele eden takımımızın, 2017-2018 sezonu öncesi kampta ziyaret ederek, onların yanlarından olduğumuzu göstermek istedik. Yeni sezonda başarılı takımımızı profosyonel yükselmesi temennimizdir” dedi.
Hedefleriniz olacak
Başkan Özdemir, Yeni Amasyaspor futbolcularına hitaben yaptığı konuşşmada ise, Bu sezon başarılı olabilmek için tüm şartların mevcut olduğunu belirterek bizler elimizden geleni yapıyoruz. Tüm şehir bir olup bu sezon başarıyı yakalamak istiyoruz dedi.
Özdemir, futbolda başarının çok çalışmaktan ve iyi bir takım olmaktan geçtiğini belirterek, sizler inanıp mücadele edeceksiniz. Hedefleriniz olacak. Bu hedeflere takım halinde yürürken futbolcular da bireysel hedeflerine ulaşmış olacak dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle