logo

reklam

Başkan Sarı, Akıllı Şehirler kongresine katıldı

Teknolojik atılımlar ve akıllı şehir olgusunu sıkça dile getiren Amasya Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı himayesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Ticaret ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğinde düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisine katıldı.
15-16 Ocak 2020 tarihlerinde Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğinde Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi gerçekleştirildi.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Konuyla ilgili yönetici ve uzmanları bir araya getirerek akıllı şehirlere geçiş sürecine ivme kazandırmayı hedefleyen kongre; Belediyeler, Belediye Başkanları, kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, girişimciler, firmalar ve dünyanın dört bir yanından uzmanları bir araya getirecek bir platform olması bakımından ilk olma özelliğini taşımaktadır. Amasya Belediyesi olarak bizler de ATO Congresium Ankara’da düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisinde geleceğin Akıllı Şehri olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte olan Amasya’mız için T30-31 numaralı standımızda yerimizi alıdik” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.