logo

reklam

Başkan Sarı: Bu şehir hepimizin

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Bu şehri ve şehrin ekonomisini büyütmek istiyorsak hep beraber gayret göstermemiz lazım” dedi.
“Bu şehir hepimizin” ifadesini kullanarak şehrin elbirliği ile büyütülmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Mehmet Sarı, “Şehrin ekonomisini büyütmek istiyorsak hep beraber gayret etmemiz lazım. Bu şehrin bölgesel bir cazibe merkezi olması için herkese görev düşüyor” dedi.
Amasya’nın her alanda cazibe merkezi olması gerektiğini ifade eden Başkan Sarı, turizm alanında yaptıkları çalışmalardan bahsetti ve adeta turizm firmaları gibi çalıştıklarını söyledi. Başkan Sarı, “Dünyanın her yerinde şehrimizi anlatıyoruz. dedi.
Kamu kurum ve kuruluşları arasında işbirliğinin önemine dikkat çeken Başkan Mehmet Sarı, Çoğulcu yönetimle toplumun her katmanına ulaşarak projeler üretmeye çalıştıklarını ve kentin yararına olacak her türlü girişim içerisinde olacaklarını ifade eden Başkan Sarı; “Hepimizin ortak amacı kentimizi üretim, ihracat ve istihdam anlamında daha yukarı taşımaktır. Ticaret ve Esnaf odamız da, kent ekonomisine can veren önemli organlardan biri. Bu anlamda kamu kurum ve kuruluşlarımız ile bir araya gelip görüş alışverişinde bulunmaya devam edeceğiz. Ortak paydamız olan bu şehri hepimiz sahiplenmeliyiz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle