logo

reklam

BAŞKAN SARI, ESNAF VE MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Milletimiz isteyecek, biz sonuca ulaşacağız
AMASYA Belediye Başkanı Mehmet Sarı, esnaf buluşmalarını aralıksız sürdürüyor.
Başkan Mehmet Sarı, Başkan Yardımcıları ve Birim müdürleri ile birlikte Amasya’da her cuma namazı sonrası geleneksel hale getirdiği esnafla buluşmasını sürdürüyor. Esnaf davetlerinin tümüne katıldığını vurgulayan Başkan Sarı, Amasya’nın geleceği için ne gerekiyorsa yapmak istediklerini ve çalışmalarını gayretle şekillendirdiklerini kaydetti.
İstişarenin önemine vurgu yapan Başkan Sarı, “Amasya’mızda yeni bir çalışma yapacaksak ki yapmak istiyoruz, hemşehrilerimizle, esnafımızla buluşmadan, konuşmadan, istişare etmeden adım atmamız söz konusu değildir. Nerede ne yapılacaksa, önce konuşacağız. Konuşmadan, karar vermek yok. Başarı gelecekse, memnuniyetin derecesini ne kadar çok istiyorsak bunu yapmalıyız. Amasyamızı’mızı hepimiz çok seviyoruz ve el birliği ile şehrimizi hedefine ulaştıracağız. Umutluyuz, inanıyoruz, kıymetli esnafımızda, aziz milletimizin gözlerinde o ışığı görüyoruz ve inşallah en güzel çalışmaları hayata geçirmeye devam edeceğiz. Milletimiz isteyecek, biz sonuca ulaşacağız” dedi.
Birim müdürleriyle birlikte adım adım mahallelerde de incelemelerde bulunan Başkan Mehmet Sarı, sorun ve talepleri yerinde tespit ederek, yapacakları çalışmalara ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.
Talep ve sorunları yerinde dinlemenin önemine vurgu yapan Başkan Sarı, “Biz şehrimizi gelecek on yıllara hazırlarken, prensip olarak da vatandaşlarımızla birlikte hareket ediyoruz. Attığımız her adımı gönül birlikteliğiyle atıyoruz. Bu şehir hepimizin ortak sevdası ve ortak paydasıdır. Bu şehre güçlü kardeşlik bağlarıyla, gönül gönüle hizmet sözümüz var. Gönül ve güç birlikteliğiyle şehrimizi kalkındırarak tam anlamıyla cazibe merkezi haline getireceğiz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle