logo

reklam

Başkan ve Protokol Semt Pazarında

AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Bahçeleriçi mahallesinde kurulan semt pazarını dolaştı, esnaftan alışveriş yaptı. Pazarcı esnafıyla sohbet eden Başkan Özdemir, pazardan alışveriş de yaptı.
Belediye Başkanı Cafer Özdemir’e Vali Dr. Osman Varol, Garnizon komutanı Zafer Uğur ve İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut eşlik etti.
SEMT PAZARINI DOLAŞTI
Başkan Cafer Özdemir, pazar günleri Bahçeleriçi mahallesinde kurulan semt pazarını dolaştı. Pazar boyunca dolaşan Başkan Özdemir ve Amsaya protokoluna esnaf ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Bahçeleriçi semt pazarında esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Vali Varol ve Başkan Özdemir, alışveriş yapmayı da ihmal etmediler.

ESNAF VE VATANDAŞLA SOHBET
Bahçeleriçi mahallesinde yapımı yeni tamamlanan yarı açak semt pazarını uçtan uca dolaşan Başkan Cafer Özdemir, “Yapmış olduğumuz hizmetler neticesinde vatandaşlarımızın alacakları hizmetler ne derece daha kaliteli olursa olsun bizler buna uygun altyapıyı hazırlayıp bunları desteklemek zorundayız. Hizmet belediyeciliği dediğimiz zaman vatandaşımıza hizmet edebilmek için gerekli olan şartlar neyse bunları sağlamak zorundayız. Sizi memnun etmeyecek, vatandaşımızın memnun olmayacağı bir şeye zorlamayız, dayatmayız.” dedi.
Hem tezgah açan esnafla hem de alışveriş yapan halkla bir araya gelen Başkan Özdemir, aldığı olumlu görüşlerin kendilerini memnun ettiğini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Esnafımızın beklentisini karşılayarak halkımıza kaliteli hizmeti sunmak için her zaman elimizden geleni yapıyoruz. Dün olduğu gibi bugün de Amasyamıza yapılabilecek her ne varsa en iyisini yapmanın çabasındayız.”
Esnaf ile fırsat buldukça bir araya gelerek onların sorunlarını dinlediğini belirten Başkan Cafer Özdemir, “Pazaryeri’nde yapılan çalışmalarla büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleştiriyoruz. Yapılan çalışmaları esnafın ve vatandaşın taleplerini göz önünde bulunduruyoruz, onların düşünceleri bizler için önemli. Daha modern ve güzel bir kentte yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan Pazaryeri’mize hep birlikte katkı sunuyoruz. Esnafın büyüyüp gelişmesi ekonomik sıkıntılarından arınması, yaptığı işi severek ve isteyerek yapması, Pazaryeri’nin büyüyüp gelişmesi ve sıkıntılarını çözmesi anlamına gelir. Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle