logo

reklam

Belediye’den yılbaşı önlemleri

Amasya Belediyesi yılbaşı için bazı önlemler aldı. Önlemler kapsamında zabıta, itfaiye, temizlik personellerinin gece boyu ek mesai yapacağı, Halk Minübüsü hatlarının da ek seferler düzenleyeceği açıklandı.
Amasya Belediye Zabıtası yılbaşı programlarının gözde mekanlarında ek önlemler için hazırlıklarını tamamladı. Eğlence mekanlarında gürültü kirliliğine karşı desibel denetimleri yapılacak.
Yılbaşı denetimleri sıklaştı
Amasya Belediyesi zabıta ekipleri, yılbaşı nedeniyle denetimlerini sıklaştırdı. Amasya Belediyesi zabıta ekipleri, yılbaşı nedeniyle denetimlerini sıklaştırdı. Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Halkın sağlığı ve huzuru en önemli önceliğimiz. Vatandaşlarımızın yeni yılı güven içinde karşılamaları amacıyla ekiplerimiz denetimlerini aralıksız sürdürüyor” dedi.
Amasya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Ekipler, yeni yıla sayılı günler kala, pastane ve fırınlar ile alkol ve tütün satışı yapılan iş yerlerinde denetimlerini sıklaştırdı. Vatandaşların daha güvenli alışveriş yapabilmeleri için denetimlerini aralıksız sürdüren zabıta ekipleri, işyerlerinin genel temizliği, işyeri açma ve çalışma ruhsatları, satılan ürünlerin orijinalliği başta olmak üzere tüm konularda iş yerlerini denetliyor. Önceliğimiz halk sağlığı. Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, halkın sağlığı ve huzurunun en önemli öncelikleri olduğunu söyledi. Vatandaşların yeni yılı güven içinde karşılamaları amacıyla ekiplerin denetimlerini sıklaştırdığını ifade eden Sarı, “Yılbaşı dolayısıyla bazı işyerlerinin denetimi özel bir önem taşıyor. Denetimlerdeki amacımız yılbaşı dolayısıyla vatandaşın alışverişlerinde suiistimal gösteren kişi ve işletmeleri uyarmak ve ikaz etmek. Yaptığımız denetimlerde işletme sahiplerinden sorumlulukları konusunda daha dikkatli ve titiz olmalarını rica ediyoruz. Vatandaşlarımızın konforu ve huzuru için tüm alanlarda elimizden geleni yapıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle