logo

reklam

Bilal Erdoğan Amasya’da

bilal erdoğanTÜGVA Amasya Temsilciliği Açılıyor
Bilal Erdoğan Amasya’da
TÜGVA Türkiye Gençlik Vakfı Amasya İl temsilciliği bugün TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet ve Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bilal Erdoğan’ın katılımı ile açılıyor. Belediye İş Merkezinde açılışı yapılacak olan TÜGVA Amasya İl Temsilciliği açılışına ayrıca Amasya valisi Salih Işık, Belediye Başkanı Cafer Özdemir ve davetliler katılacak.
TÜGVA Amasya İl Temsilcisi Süleyman Gökçe, Türkiye Gençlik Vakfı Amasya ailesi olarak, yaklaşık bir yıldır sürdürmekte olduğumuz faaliyetler, Amasya’nın her kesiminden gençlerin ve gönüllülerin de katılımı ile günden güne büyümeye devam ettiğini belirterek, TÜGVA dünümüzü ve günümüzü tanıyan, içinde bulunduğu Dünya’yı okuyabilen, milli ve manevi değerlerine bağlı ahlaklı bir nesil ile medeniyetimizi tekrar inşa etmek üzere yola çıktı. Medeniyetler beşiği Amasya’mız tarihi kodları ve taşıdığı miras ile bizleri bu yolda yüreklendirmektedir. dedi.
Gökçe, Amasya’lızın gençleri 15 Temmuz ruhu ile bu kutlu yolda heyecanla koşarken, İl temsilçiliği binamız, eğitim, kültür ve medeniyet otağı olarak hizmet vereceğini söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle