logo

reklam

Bostancı; “Cumhuriyete çok büyük kötülük edersiniz”

naci bostancıAK Parti Grup Başkanvekili ve Amasya milletvekili Prof. Dr. Naci Bostancı, TBMM Genel Kurulu’nda söz alarak önemli değerlendirmelerde bulundu.
Yüzde 50 oy almış bir iktidarı Cumhuriyetin dışında tutarsanız Cumhuriyete çok büyük kötülük edersiniz diyen Prof. Dr. Naci Bostancı, AK Parti’nin 14 yılda Türkiye’nin modernleşmesine katkısının çok büyük olduğunu vurguladı
AK Parti Grup Başkanvekili ve Amsaya milletvekili Prof. Dr. Naci Bostancı, “CHP’li bir milletvekilin “Kadınların kazanımları, AK parti’nin değil, Cumhuriyetin kazanımlarıdır.” demesini hatırlatarak, AK Parti Cumhuriyetin hangi tarafına düşüyor ben anlamadım diyerek, “Cumhuriyet hepimizindir. Hep beraber biz bu Cumhuriyeti kurup, hep beraber yükseltmedikmi. Yüzde 50 oy almış bir iktidarı Cumhuriyetin dışında tutarsanız Cumhuriyete çok büyük kötülük edersiniz. Cumhuriyet kucaklayacı olmalıdır. Kadına şiddet dediğimiz hadise, esasen genel olarak, şiddete ilişkin meselenin bir parçasıdır. Eğer insanlar, proplamları çözme yöntemi olarak, Akıl, muhakeme, hukuk, meşrutiyet bu tip yollardan saparlar hemen akıllarına şiddet gelirse, kadınıda erkeğide şiddetin hedefi haline gelir. Bu bir az gelişmişlik meselesidir. İnsanın en karanlık yanlarından birisi şiddettir ve kim şiddete karşı mücadele edecekse, siyasi bir andajmanla siz yaptınız, onlar yaptılar bunlar yaptılar gibi politik spekilasyonla şiddete karşı mücadele edilmez, şiddet adı altında siyasi husumet güder.” dedi.
Bostancı, “Kadına karşı şiddetle mücadele etmek ve genel olarak şiddete karşı mücadele etmek amaç ise, bunun bağlamı siyasi spekilasyonlardan daha önemlidir. AK partinin şiddete karşı yaptığı en büyük katkı, 14 yılda yaşadığı Türkiye’nin modernleşmesidir. Modernleşme insanların, daha medeni kılan ve promlemleri çözmede şiddetin yerine aklı koyar. AK parti bu katkıyı vermiştir.” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle