logo

reklam

Bostancı; Milletimizin tercihi yine AK Parti

Gönül belediyeciliği vatandaşa dokunabilmektir
Milletimizin tercihi yine AK Parti
AK Parti Grup Başkanı ve önceki Amasya milletvekili Prof. Dr. M. Naci Bostancı, “Amasya’yı tarihi hizmetlerle buluşturduk. Önümüzdeki dönemde hem yarım kalan işlerimizi tamamlayacak hem yeni ve daha büyük projeleri şehrimize kazandırmaya devam edeceğiz. Şimdi sesleniyorum: Amasya, 31 Mart’ta bir kez daha tercihini bir kez daha hizmet siyasetinden yana kullanacak. Amasya, 31 Mart’ta gönül belediyeciliği ile şehrimize yeni ufuklar kazandıracak. 31 Mart’ta Amasya’da Ak parti adaylarımıza sahip çıkarak sandıkları patlatacağız.” dedi. Bostancı, “Türkiye’nin şehirlerinin önemli bir bölümü 2004’te 2009’da, 2014’te AK Parti belediyeciliğini tercih etti. İnşallah 2019’da da milletimizin tercihi yine AK Parti belediyeciliğinden yana olacaktır ben buna inanıyorum.” dedi.
Bostancı, Amasya’yı ziyaretleri çercevesinde Belediye Başkanı Cafer Özdemir ile birlikte beraberlerinde Amasya milletvekilleri M. Levent Karahocagil, Hasan Cilez, İl Başkanı Mehmet Ünek, İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, Kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş, Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Topçu ve yüzlerce partili ile halkla bir araya geldi. Halkı dinledi, onlarla sohbet etti.

Kibirden uzak durmak prensimiz
Bostancı, 31 Mart seçimlerini ‘Gönül Belediyeciliği’ seçimi olarak görüyoruz. Söz verdik, yaptık. Bitmedi, yapıyoruz, yapacağız. ‘Biz yaparız, onlar konuşur, farkımız bu.Milletimizin tercihi yine AK Parti belediyeciliğinden yana olacaktır.’ dedi.
AK Parti Grup Başkanı ve önceki Amasya milletvekili Prof. Dr. M. Naci Bostancı, “AK Parti, Erdoğan’ın “gönül belediyeciliği” olarak tanımladığı anlayışı yıllardır uyguluyor. Bu yaklaşımın özünde halka yüksünmeden hizmet etmek, tevazu sahibi olmak ve kibirden uzak durmak prensipleri yer alıyor. Belediye ile halk arasındaki duvarların kaldırılması ise vazgeçilmez bir ilkedir.” dedi. Bostancı, Yerel yönetimler ile şehirde yaşayan insanlar arasındaki iletişim ve etkileşim oranı olabildiğince üst seviyeye çıkmış ve bununla eş zamanlı olarak da sorunların çözümü konusunda mesafe kat edilmiştir. Gönül belediyeciliği vatandaşa dokunabilmektir”

Belediyecilik, gerçekten bizim işimiz
Naci Bostancı, “Bugüne kadar Amasya’nın her noktasında, her köyüne bu Amasya hizmet eden AK Parti’nin gücünü ve iktidarını hisseden vatandaşlarımızın bize olan güvenini bir kez daha perçinleyeceğinden emin olduklarını belirterek, “2002’den sonra AK Parti iktidarıyla beraber milletin kendi kaderine sahip çıktı. 2013’ten sonra nasıl küresel birtakım meydan okumalara karşı karşıya olduğumuzu hepimiz gördük, yaşadık. Mesele milletin ortak geleceği ve kaderi iken, bunun sadece hizmetlerle, insanlara birtakım vaatlerde bulunarak yapılamayacağına değinen Bostancı, asıl olanın insanların kalbini kazanmak olduğunu vurguladı.
AK Parti’nin 16 yıl içerisinde birçok hizmetler yaptığını vurgulayarak, Ak kadroların millete hizmet yolunda yürüyeceklerini aktardı. Gönüllerin birliğini milletle birlikte sağlayacaklarını kaydeden Bostancı, “Milletin, her türlü tehlike ve tehdit karşısında, varlığına yönelik meydan okumalar karşısında güç birliği ettiğini, tehlikenin hakkından gelmesini bildiğini biliyoruz.

31 Mart Siyasetin Karne Günü
“Önümüzdeki dönemde gönül belediyeciliği noktasında biraz daha fazla ağırlık vereceğimiz bir dönem olacak. İnsanlara dokunan, derdiyle dertlenen, insanların rahat dolaşabildiği, problemlerin çözüm noktasında çok rahat kapısını çalabildiği belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğiz. Şayet bir şehirde, gönlünü kazanamadıkları tek bir kişi bırakmışlarsa o şehri baştan sona yeniden inşa etseler dahi vazifelerini layıkıyla yerine getirmiş olmayacaklarını ifade eden Bostancı, “Bunun için 31 Mart 2019 seçimlerini ‘Gönül Belediyeciliği’ seçimi olarak görüyoruz. Adını böyle koyduk, gönül belediyeciliği. Ne yapacağız? Gönülleri fethedeceğiz. Hizmet gerekli ama yeterli değil. Yeterli olan ne? Gönülleri kazanmak. Biz, gönüller almaya geldik. Bizlere emanet olan cumhuriyetimizi bir milim ileriye taşıyacak hiçbir icraatları bulunmayanları bir kez daha milletimizin terazisine çıkartacağız. 31 Mart 2019 seçimleri bu ülkeye, bu ülkenin şehirlerine hizmeti geçenlerle sadece ortak değerlerimizi istismarı yapanların karnelerinin milletimizin önüne çıkacağı gün olacaktır.”

Bizim arkamızda çok güçlü bir referans var
Bostancı ayrıca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyecilikten gelen tecrübeli bir Cumhurbaşkanı olduğunu hatırlatarak, “Biz, partimizin bütün çalışmalarını, her süreçlerde, her aşamada takip ediyoruz. Her şeyi oluruna, akışına bırakmak değil, paylaşarak, konuşarak tecrübe ve birimler önemlidir. Biz müktesebatı çok zengin olan bir partiyiz, tarihimiz kısa olabilir ama müktesebatımız, pratiğimiz çok zengin, bizim arkamızda çok güçlü bir referans var. 16 yıldır ülkeyi yönetiyoruz. Bizim genel başkanımız belediyecilikten gelmiştir, belediyeciliğin tabiri caizse piri konumunda liderimiz, tecrübeli bir Cumhurbaşkanı. Belediyecilik gerçekten bizim işimiz. “Yanlışımız yok, her şeyi doğru yaptık” anlamında ifade etmiyorum ama çok hasbi, milletin ihtiyacını dikkate almak suretiyle imkanları ve öncelikleri belirlemek suretiyle projeye dönüştüren bir pratiğimiz var ve her seçimde de yürüyüşümüzü, hedeflerimizi belli sloganlarla ortaya koyuyoruz. Bu seçimde de “Gönül işi, memleket işi” bizim birinci sloganımız, gönül belediyeciliği bizim öncü söylemlerimizden bir tanesi. İnşallah başarılı olacağız” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle