logo

reklam

Bulut; Birlik olmanın faziletini öğrendik

Güçlü bir polis teşkilatı bu ülkenin geleceğinin teminatıdır
Amasya İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut
Birlik olmanın faziletini öğrendik
AMASYA İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, “Türk Polis Teşkilatı büyük bir fedakârlıkla Vatan ve Milletin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın huzur ve mutluluğunu, can ve mal güvenliğini sağlamak, insan hak ve özgürlüklerini korumak için özverili bir şekilde çalışmaktadır.” dedi.
Fahri Bulut, Amasya halkının güven ve desteğini her zaman yanında hisseden İl Emniyet Müdürlüğümüz, Ülkemizin bölünmez bütünlüğünün tesisi, kamu düzeninin korunması, halkın güven ve huzur ortamında yaşamasının sağlanması konularında yaptığı çalışmalarla her zaman halkımızın sevgi ve takdirini kazanmayı amaçlamış olup bu amaç doğrultusunda mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir.
Türk Polis Teşkilatının, geçmişten gelen tecrübe ve halkının desteğiyle bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin huzur ve güvenliğinin sağlanmasında en önemli en güvenli kurumlarından bir tanesi olduğunu belirten Bulut, “Güçlü bir polis teşkilatı bu ülkenin geleceğinin teminatıdır. Bunun bilincinde olarak teknolojik anlamda bulunduğu çağı takip eden, durmaksızın personelini eğiten ve geliştiren dinamik bir yapı oluşturuldu” dedi.
Bulut, Teşkilatımız, kuruluşunun 174. yılında milletimizin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve onurunu yaşamaktadır. Bu vesile ile Kuruluşunun 174.Yıldönümünü şahsım ve personelim adına en içten dileklerimle kutlar, bu kutsal görevin ifası sırasında Vatan ve görev uğruna canlarını feda eden Kahraman Şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden teşkilat mensuplarımızı rahmet, gazi ve emeklilerimizi minnetle anarken, emniyet birimlerimizin her kademesinde görev yapan, fedakar meslektaşlarımızın ve değerli ailelerinin 10 Nisan Polis Haftasını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle