logo

reklam

Canavar Korkuttu!

Yeşilırmak’a Uçan Araçtan 3 Kişi Çıktı
Kahraman Vatandaş Kurtardı !
AMASYA merkez stad köprüsünden Yeşilırmak nehrine uçan araçta Gümüş ailesinden Baba ve 2 aylık kızı yoğunbakımda yaşam savaşı veriyor.
Amasya Gençil Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik merkezi istikametinden Stad köprüsü istikametine gitmekte olan Sibel Gümüş (34) 19 AAH 049 plakalı araç ile Kazım Karabekir caddesi üzerinden stad köprüsü istikametine gelmekte olan Alaattin Küçükdeveci yönetimindeki 05 DG 760 plakalı aracın çarpışması sonucu sürücü kontrolünrden çıkan Sibel Gümüş yönetimindeki 19 AAH 049 plakalı aracın stad köprüsü girişinde bulunan trafik levhasına daha sonra yeşilırmak nehri koruma bariyerlerini devirirek yeşilırmak nehrine uçtu.
Kahraman Vatandaş Kurtardı
Yeşilırmak nehrine uçan araça ilk müdahale olay mahallinde bulunan Muammer Kiraz’ın yeşilırmak nehrine girerek müdahale etti. Yeşilırmak nehrine uçan araçtan 2 aylık Elif Beren Gümüş ve annesi Sibel Gümüş, babası Mehmet Gümüş’ü çıkardı.
İlk Müdahale Yeşilırmakta
Olay mahalline gelen Sağlık ekibi ve Amasya Belediyesi İtfaiyesi ile birlikte Amasya Belediyesi Su Kurtarma ekibinin araç içerisinden çıkarılan Gümüş ailesine ilk müdahale yeşilırmak nehri kenarında su içerisinde yapıldı.
Doktor’dan Ambulans’da ilk müdahale
Belediye ekibi ve Sağlık ekiplerinin büyük bir titizlilik içerisinde yürütülen kurtarma çalışmaları ile yeşilırmaktan çıkarılan Elif Beren Gümüş’e ambulans içerisinde kazaya karıştığı iddia edilen Dr. Allaattin Küçükdeveci tarafından yapıldı.
Baba ve Kızı Yoğunbakımda
Yeşilırmak nehrine uçan araç içerisinden kurtarılan Gümüş ailesinden 2 aylık bebek Elif Beren ile baba Mehmet Gümüş yoğun bakımda yaşam mücadelesi verirken, anne Sibel Gümüş ise müşahade altında.
Olay ile ilgili soruşturmanın geniş kapsamlı başlatıldığı öğrenildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle