logo

reklam

ÇEVRE YOLUNDA İNCELEME

Amasya Trafiği Rahatlayacak!
Ulaşım yatırımları Bu yıl Hizmete Girecek
AMASYA Valisi Dr. Osman Varol ve Belediye Başkanı Cafer Özdemir ilgili birim müdürleri ile birlikte Amasya Çevre Yolu’nu yerinde inceledi.
Amasya Çevre yolunun tamamlanması ile birlikte şehir içi trafiği rahat bir nefes alacak.
Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Amasya’nın en büyük kamu yatırımı olan aynı zamanda Türkiye’de de gerçekleştirilmekte olan en büyük kamu altyapı yatırımlarından bir tanesi olan Amasya Çevre Yolu’nun bu yıl sonuna açılması için çalışıldığını söyledi.
Karayolları teşkilatının özverili çalışmaları, müteahhit firmanın baştan beri büyük gayretiyle iş çok sağlıklı bir şekilde yürüdüğünü belirten Varol, Bu yıl sonunda inşallah daha önce taahhüt edildiği gibi, bu yıl takvimini bitirmeden Amasya’mızın ve milletimizin hizmetine bu yatırımı sunmuş olacağız. dedi.

Ferhat Tüneli Hizmete Gün Sayıyor
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Çevre yolunun tamamlanması ile birlikte şehir içi trafiği rahat bir nefes alacak. dedi.
Ulaşım alanında yapılan yatırımların hizmete girmeye devam ettiğini belirten başkan Özdemir, Kale yolunu tamamlayarak, vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Ulaşım alanında yaptığımız yatırımların içerisinde Ferhat Tüneli önemli bir yer tutuyor. Tünelin hizmete girme aşamasına geldi. En Kısa süre içerisinde Ferhat Tüneli açılacak. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle