logo

reklam

Çomaktekin, çocuklarımızla ülkemizi daha ileri seviyelere taşıyacağız

vali çomaktekin

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, Yeşilırmak Ortaokulu Müdürü Ayla Keskiner, öğretmen Derya Çöllü ve öğrenciler F. Buğra Uyanık, Ayşegül Kuruçay ve Esra Akpınar Vali İ. Halil Çomaktekin’i ziyaret etti.
Vali İ. Halil Çomaktekin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının, dünyada kutlanan tek çocuk bayramı olduğunu ifade ederek, küçük misafirlerinin ve tüm çocukların bayramını kutladı.
Vali Çomaktekin, “Dünyada hiçbir millette olmayan bu bayram, çocuklara vermemiz gereken değeri gösteriyor. Çünkü onlar ülkemizin ve milletimizin geleceğini temsil etmektedirler. Evlatlarımıza yapacağımız en büyük iyilik, onların milli ve manevi değerlerine bağlı olarak, tam donanımlı bir şekilde yetişmelerini sağlamaktır. Devletimiz bu noktada çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim almaları için her türlü imkanı sağlamakta ve onları teknolojiyle buluşturmaktadır. Çocuklarımızdan beklentilerimiz ise daima azimle çalışmaları, dürüst olmaları ve milletimizi daha ileri noktalara taşıyabilmek için gayret göstermeleridir.” dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş ise, bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak, ev sahipliğinden ötürü Vali Çomaktekin’e teşekkür etti. Daha sonra Valilik makamına oturan F. Buğra Uyanık, ağaçlandırma, şehir merkezinde yeşil alanların çoğaltılması, trafik sorunu ve çevre temizliği konularında çalışmaların arttırılmasını arzuladığını belirtti.
Vali Çomaktekin ise, ağaçlandırma, yeşil alanların çoğaltılması, çevre temizliği ve trafik sorununa çözüm üretebilmek için çalıştıklarını belirterek, bu süreçte binlerce ağacın toprakla buluştuğunu, yeni otopark alanlarının açıldığını ve çevrenin korunması için ilgili birimlerin titizlikle çalıştıklarını ifade etti.
Çomaktekin “Gelecekte inşallah bu makamlar sizlerin olacak ve sizler ülkemizi daha ileri seviyelere taşıyacaksınız.” dediği misafirlerine ziyaretin sonunda çeşitli hediyeler verdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle