logo

reklam

Çomaktekin; Eğitim Çıtasını Yükselteceğiz

Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, Hedefinizde ne varsa onu gerçekleştirmek sizin elinizde’ diyerek çalışan bir öğrencinin başaramayacağı bir işin olmadığını söyledi.
Vali Çomaktekin beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş ile birlikte 75. Yıl İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Bayezid İlköğretim Okulunu ziyaret etti.
Öğrencilerle sohbet ederek sınıfları gezen ve okul yöneticilerinden bilgiler alan Vali İbrahim Halil Çomaktekin, “Sizler, geleceğin gençleri öğretmenleri, mühendisleri olabilirsiniz. Bunun için hep birlikte bir aile gibi birlik ve beraberlik içinde çalışarak devlete ve millete faydalı bir bireyler olmanızı istiyoruz. Devlet olarak sizlerin yanınızdayız. Yapılan tüm eğitim yatırımları sizler içindir” dedi.
Vali Çomaktekin, Amasya’daki eğitim çıtasını yükseltmek için gayret sarf ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:
“Öğrencilerimizin eğitimleriyle ilgili sorun yaşamamaları için çaba gösteriyoruz. Tek isteğimiz onların okumaları ve eğitim konusunda ilimizi en iyi şekilde temsil etmeleridir. İyi okulları kazanmalarıdır. Çünkü onların eğitimden başka düşünecek hiçbir şeyleri yoktur.”
65 Bin Dev Öğrenci Planetaryum ve Gözlemevini gezerek incelemelerde bulunan Vali Çomaktekin, İncelemeleri kapsamında Planetaryumda evrenin ve gezegenlerin oluşumu üzerine hazırlanan filmi izleyen Çomaktekin, ülkemizin ilkleri arasında yer alan 65 Bin Dev Öğrenci Planetaryum ve Gözlemevi sayesinde öğrencilerin bilime yönlendirildiğini ifade ederek, burada yapılan faaliyetlerin öğrencilerimizin kişisel gelişimleri üzerinde olumlu etkiler olacağını belirtti.

 

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle