logo

reklam

Çomaktekin; Kahveciler Odasını Ziyaret Etti

çetin aslan

Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin beraberinde Amasya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İsa Köse ile birlikte Amasya Kahveciler Odası Başkanı Çetin Aslan ve yönetimini ziyaret etti.
Vali Çomaktekin, Kahvehane, “gerçek bir toplumsal ihtiyacı” karşılamıştır ve “yerleşik yaşam kalıplarını” bozmaksızın toplumda kabul görmüştür. Kahvehane, “toplumsal görüşme yeri” olarak günümüze kadar gelmiştir. Mahalle kahvehaneleri, mahalle halkını ilgilendiren çeşitli konuların görüşüldüğü ve sorunların çözüm ve karara bağlandığı “idari karar merkezleri” olduğunu belirten Vali Çomaktekin, Amasya Kahveciler Odası Başkanının kahvehanesinin gerçek anlamda bir kahvehane olarak gördüğünü ve kitap okuma köşesinin bulunmasından mutluluk duyduğunu ve bu kahvehanenin Amasya’daki diğer kahvehanelere de örnek olması gerektiğini söyledi.
Kahvehanede oturan vatandaşlarla da sohbet eden Vali Çomaktekin, Vatandaşların sorun ve beklentilerini dinledi. Vali Çomaktekin, biz size hizmet etmek için buradayız ve her zaman yanınızda olacağız mesajını verdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle