logo

reklam

Çöp Ev’den 3 kamyon çöp çıktı

Amasya’nın Gökmedrese Mahallesinde bulunan bir evden yayılan kötü kokulardan rahatsız olan mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine eve müdahale eden belediyesi ekipleri, gördükleri manzara karşısında hayrete düştü. Evden üç kamyon dolusu çöp çıkarıldı.
Amasya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmada çöp ev olduğu tespiti üzerine harekete geçildi. Dispozofobi olarak da bilinen biriktirme hastalığı nedeni ile çöplerle birlikte yaşayanlar kendi sağlıklarının yanı sıra çevre sağlığını da tehdit ediyor. Yapılan temizlik çalışması ile belirtilen evden 3 kamyon dolusu çöp çıktı.
Evlerde biriktirilen çöpe müdahale eden belediye ekipleri, tüm katı atık, evsel atık, çöp, karton kutu, plastik ve teneke kutuları topladı. Temizlik çalışmalarının sonunda çöp biriktirilen ev ilaçlanarak dezenfekte edildi.
İHBAR GELİNCE HEMEN MÜDAHALE EDİYORUZ
Amasya Belediyesi’ne gelen bütün şikayet ve ihbarların anında değerlendirildiğini belirten Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Öztürk, “Halkımızın sağlığını ve yaşam koşullarını tehdit edecek hiçbir olaya müsaade etmiyoruz ve gelen ihbarlara hemen müdahalede bulunuyoruz” dedi.
Öztürk söz konusu evde geçtiğimiz yıllarda da tonlarca çöp ve hurda alındığına dikkatleri çekerek “Cadde ve sokaklardan topladığı çöpleri evin bahçesinde depolayan şahısbu işi alışkanlık haline getirmiş. İşi sadece toplamak ve istiflemek” dedi. Ayrıca çöp toplayan şahıs uyarılarak bu alışkanlıktan vazgeçmesi yönünde telkinlerde bulunuldu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle