logo

reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan Amasya’ya Geliyor

28 Ocak’taki AK Parti Amasya İl Kongresi’ne katılacak olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Eroğan’ın Amasya’daki yatırımlar ile ilgili olarak önemli açıklamalar yapması bekleniyor.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, memleketi Rize’den başlattığı il kongrelerinde bugüne kadar birçok il gezerken Amasya İl Kongresine de katılarak vatandaşlarla buluşacak.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 28 Ocak’ta AK Parti Amasya 6. Olağan Kongresine katılması ve gündeme dair önemli değerlendirmeler yapması bekleniyor.
Öte yandan edinilen bilgilere göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan Amasya ziyaretinde, yerel yatırımlar ile ilgili olarak önemli açıklamalar yapacak.

ÖZDEMİR “Türkiye büyük bir lider kazandı”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşları sayesinde ülke ve Amasya’da çok şeylerin değiştiğini vurgulayan Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “AK Parti İktidarıyla birlikte Amasya’mızda yapılan ve yapımı devam eden büyük yatırımlar, büyük hizmetler gerçekleşti. Yapılan ve yapımı devam eden bu hizmetleri görmezden gelmemiz mümkün değildir. dedi.
Türkiye’nin son yıllarda bölgenin önemli bir gücü haline geldiğini söyleyen Başkan Cafer Özdemir, bunun öneminin farkında olmamız gerektiğine de dikkat çekerek, “Bugün Ortadoğu’nun da, Afrika’nın da Kafkaslar’ın da Filistin’deki gözü yaşlı kardeşlerimizin de gözü Türkiye’de. Dolayısıyla bizim durma gibi bir lüksümüz olamaz. Türkiye büyük bir lider kazandı. Liderimizin kıymetini ve gönül coğrafyamızın bizden beklentisinin öneminin farkında olmamız gerektiğine inanıyorum. İnşallah önümüzdeki bu dönemi layıkıyla yapmanın gayreti içerisinde olacağız” ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek:
Cumhurbaşkanımızın gelmesi Amasya için tarihi bir gün

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Amasya’nın tarihi günlerden birini 28 Ocak Pazar günü yapılacak olan 6.Olağan İl Kongresine AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılması ile yaşayacağını söyledi.
AK Parti İl Başkanı Ünek, yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Ocak Pazar günü saat 15.00’de Amasya Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek miting ve 6. Olağan İl Kongresi’ne katılacağını belirterek, tüm Amasya halkını davet etti.
Kongreye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacak olmasının heyecanlarını kat kat artırdığını vurgulayan İl Başkanı Ünek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın şehrimize gelmesi ile Amasya’mız tarihi günlerinden birini daha yaşayacak. Kendisini vatanına ve milletine adayan Sayın Cumhurbaşkanımızın tek gayesi ülkemizi ve Amasya’mızı hak ettiği noktaya taşımaktır. Bu yıl 18. kez gerçekleştirilecek ziyareti de Amasya’ya verdiği önemin, değerin ve sevgisinin bir göstergesidir.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle