logo

reklam

Derindere Ülkenin gerçek bekası ancak adaletle olan güven ile sağlanabilir

Amasya Baro Başkanı Avukat A. Melik Derindere
Ülkenin gerçek bekası ancak adaletle olan güven ile sağlanabilir
Amasya Baro Başkanı Avukat A. Melik Derindere, Avukatlar, Vatandaşın, haksızlıklar karşısındaki tek güvencesi olduğunu belirterek, “Biz Avukatlar çağlar boyunca hukuksuzluklar ve haksızlıklar karşısında susmadık ve susmayacağız. Bizler, aynı zamanda insan hakları ihlallerine, kadına karşı şiddete, çevre katliamlarına, hayvanlara yapılan kötü muameleye kısaca her türlü hukuksuz ve haksızlığa karşı durmaktayız.” dedi.
Derindere, Adalet bir ülke de ekmek gibi su gibi, hava gibi gereklidir. Adaletin gerçekleşmesi ise Adil yargılama ve Savunma mesleği Avukatlığın gücünün artması ile mümkündür. Ülkenin gerçek bekası ancak adaletle olan güven ile sağlanabilir. Bizler önyargılar değil, adil yargılamalar istiyoruz” dedi.
derindere, ” Ülkenin tüm sorunlarının, bilim, akıl, liyakat ve adil bir yönetim ile Hukuk ve Hukukun üstünlüğünün hakim olduğu çalışmalarla aşılabileceği, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve İlkelerinin şiar olması gerektiği yönündeki görüşümüzü bir kez daha yineleriz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle