logo

reklam

Doğa Yürüyüşü Yapıldı

doğa yürüyüşüasaAmasya Belediye Başkanlığı tarafından Taşova ilçesine bağlı Baraklı Şelalesi Mevkiinde toplam 8 Km Alanda düzenlenen yürüyüşe Belediye Başkan yardımcısı Cengiz Erdem ile birlikte kalabalık Amasyalı katıldı.
Belediye Başkan yardımcısı Cengiz Erdemı, Yürüyüşün ardından yapmış olduğu açıklamada; Doğaya Dönmenin Vakti Geldi, dünya da eşi ve benzeri olmayan bu coğrafyanın güzelliklerini solumak tarif edilmez bir keyif bu keyfi birlikte yaşadığımız için değerli katılımcılara çok teşekkür ediyorum,
Cengiz Erdem, bu nadide bölge Dünya Turizmi açısından hak ettiği yere daha çabuk gelecek ve hak ettiği konumdaki yerini pekiştirecektir, bizlerin amacının destinasyon olarak anılan bu bölgenin gerçek manada bir destinasyon olarak uluslar arası düzeyde kimlik bulmasının sağlanması olmalıdır, diğer bir husus ise yabancı turistlerin Kapadokya’da ortalama kalma sürelerinin artırılmasıdır. dedi.
Amasya’nın Taşova ilçesine bağlı Baraklı Şelalesi mevkiinde doğal güzelliklerinde, oksijen yoğunluğu, birçok çeşit ağaç ve bitkilerin kokularıyla birlikte patika yolların olduğu güzergahlarda 8 km. boyunca yapılan doğa yürüyüşü hem spor yapmak, hem gezmek ve yeni yerler keşfetmek, hem de doğayla iç içe olmak isteyen vatandaşlar tarafından büyük bir beğeni topladı.
Vatandaşlar doğa yürüyüşlerinin insanın vücut ve ruh sağlığı üzerinde çok olumlu etkileri olduğunu belirtip gerçekleştirilen doğa yürüyüşü etkinliği sebebiyle yürüyüşe katılan yetkililer aracılığıyla Amasya Belediye Başkan yardımcısı Cengiz Erdem’e teşekkür ederek bu gibi doğa yürüyüşü etkinliklerinin iller ve uluslar arası bazda yapılmasını istediler.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle