logo

reklam

Dümen; Biz Amasya’ya, Türkiye’ye, istikbalimize sevdalıyız.

Amasya Belediye Meclis Üyesi ve Başkan yardımcısı Mehmet Dümen 3. dönem Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylık başvurusunu yaptı.
Amasya AK parti Merkez ilçe Başkanı Necmettin Topsakal’a Belediye Meclis üyeleği başvurusunda bulunan Mehmet Dümen, Köklü bir AK Parti belediyeciliği modeli ortaya çıktığını belirterek, “Belediyecilikte kendi kendimizle yarışıyoruz. Önümüzdeki seçimde çıtayı biraz daha yükseltiyoruz. Buna uygun bir vizyon ortaya koymamız gerekiyor. 2019 martı Amasya için olmazsa olmazdır.” dedi,
Belediyecilikten Türkiye’nin yönetimine giden yolun doğru bir yol olduğunu sayısız tecrübe ile gördük. Millete hizmet etmenin sadece yol yapmak değil gönülleri de yapmaktan geçtiğini yaşayarak gördüğünü belirten Mehmet Dümen, “Belediye başkanımız Cafer Özdemir’in başkanlığında ve onun Amasya’ya olan büyük sevdasından doğan büyük projeleri ve yaptığımız hizmetleri anlatmaya yönelmedik, hep çalıştık. Hakkı ile hizmet etmenin rahatlığı ile görevimizi tamamladık. Gelişen ve büyüyen Amasya’nın hizmetkarı olmak adına Durmak Yok Yola devam diyoruz. İnşallah eşi benzeri az görülen, Türkiye’de diğer kentlere örneklik edecek bir belediye icrasını, çalışmasını sergileyeceğiz. Biz Amasya’ya, Türkiye’ye, istikbalimize sevdalıyız. Bu sevda bizim enerjimizi oluşturuyor.” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hd porno sikis izle