logo

reklam

Emniyet Taksicilerle Buluştu

Amasya İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut
Her şey huzurlu bir Amasya için
AMASYA İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, taksicilerle yaptığı toplantıda korsan taşımacılığın bir hakkın gasbı olduğunu ve böyle bir hakkın gasbına müsaade etmenin mümkün olamayacağını söyledi.
Amasya Emniyet Müdürü Fahri Bulut ve Trafik şube Müdürü Ömer Kapsal ile birlikte, kentin huzurunun sağlanması amacıyla ‘Polis-Vatandaş İlişkileri ve İlimizin Güvenliğinin Daha Etkin ve Kaliteli Sunulması Hakkındaki İstişare Toplantısı’nda Amasya’daki taksi şoförleriyle bir araya geldi. Taksi şoförlerinin sorunlarını dinleyen Bulut, toplantıda şu ifadelere yer verdi: “Amacımız; sokak kalitesini biraz daha yükseltmek. Bütün uğraşlarımız bunun içindir. Daha huzurlu, daha güvenli bir Amasya ve birlik beraberliğimizin artması için burada daha kaliteli bir yaşam için huzurlu bir yaşam için alt yapılarımıza başladık. Sizlerle bir araya geldik. Mahalle sakinleriyle bir araya geldik. Bundan sonraki süreçte toplumumuzla fırsat buldukça görüşüp her türlü sıkıntılarına kulak verip yardımcı olacağız. Sizlerin de sorunlarınızı dinleyeceğiz. Çektikleri sorunları karşısın da bir çözüm yolu bulacağız. Dünle bugünün mukayesesini yapıp daha huzurlu bir ortam için çalışacağız. Toplanmamızın en büyük sebebi; huzurlu ve güvenilir bir ortam içindir. Hepimiz burada karşılıklı bir istişare edelim. Hepinizin farklı görüşleri daha iyi bir yaşam için neler yapılabilinir, tartışıp sorunlara çözüm bulalım. Uyuşturucu kapkaç ya da trafik olayları ne varsa bir de sizlerin gözünden görüp konuşup masaya yatıralım, dertleşelim. Bu Bizim için halk buluşması sohbet havasında olacak. Ekibiz de zaten 24 saat hizmette çalışmak ta amacımız maziyi kurcalamak değil daha güzel bir Amasya için toplanmaktayız. Her şey huzurlu bir Amasya için diyorum.”dedi.
Amasya Trafik Şube Müdürü Ömer Kapsal ise Daha önce yapılan toplantılar ve son yapılan toplantı ile birlikte yapılan istişareler neticesinde, ilimizin trafik sorunun ortadan kaldırılması, daha yaşanabilir bir şehir haline dönüştürülmesi hedeflendiğini bildirdi.
Amasya Emniyet’in Taksicilerle buluşmasında SGK İl Müdürü Nurcan Yurt Şenel, Taksiciler Odası Başkanı Nursel Çapkın ve ilgili kurumlarden temsilciler katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle