logo

reklam

Ensan Vakfı Amasya Şubesi Açıldı

başkan ensarAmasya Ensar Vakfı Şubesi Açılışı sözlerin en güzeli olan Kuran’ı Kerim tilaveti ile başladı.
Amasya Hacı İlyas mahallesinde Vakılara ait olan binanın yap işlet devret kapsamı içerisinde 14 yıllığına kiralanan binanın resterasyon çalışmasında Amasya Belediye Başkanlığının büyük katkı verdiği bildirildi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Tüm bu gönüllü çalışmalar sadece Allah Rızası için. Başka hiç bir karşılık gözetilmeden insanların el ele vermesiyle hayırlı bir iş için birliktelite hareket eden Amasyalılara teşekkür ederim. Böylesi güzel işlerde asıl başarı Milletindir, dedi.
Başkan Özdemir, “Gençleri göz ardı etmeyen amacı gençlik olan tüm çalışmaları destekliyoruz. Çünkü gençler bizlerin geleceğidir.” dedi.
nsar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, “Bizler de Ensar olmak istiyoruz diyen herkese, şubeleşmek isteyen Türkiye’nin her yerinde her gönüllüye, kapımız açık, yardım elimiz açık.” dedi.
Ensar Vakfı Amasya Şube Başkanı İsmail Hakkı Çıttır kuruluşta desteklerinden dolayı Amasya Belediye Başkanlığı başta olmak üzere Amasyalılara teşekkür etti. Çıttır, kurulduğu günden bu yana tek amacı değerli insan yetişirmek olan Ensar Vakfı’nın Amasya’da bulunmasına vesile olan gönüllülere tek tek teşekkür etti ve kendilerini kucaklayan Amasyalılara en iyi şekilde hizmet edeceklerinin altını çizdi.
Ensar Vakfı Amasya Şubesinin açılışına Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Ensar Vakfı Amasya Şube Başkanı İsmail Çıtır, vakıf yöneticileri, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle