logo

reklam

Erdem “Amasya’yı önemsiyoruz”

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Amaya’nın eğitim sorunlarını en kısa sürede çözmek için ellerinden geleni yaptıklarını kaydetti. Amasyalı öğrenci ve velilere müsterih olun telkininde bulunan Erdem “Amasya’yı önemsiyoruz” dedi.
Milli Eğitim Bakan yardımcı Orhan Erdem bir takım ziyaretlerde bulunmak için geldiği Amasya’da vali Dr. Osman Varol, Belediye başkanı Cafer Özdemir’i ve AK parti İl Başkanı Mehmet Ünek’i makamlarında ziyaret etti. Ziyarette 22. Dönem Konya Milletvekili ve aynı zamanda Tarım ve Köy İşleri Bakanı olan Sami Güçlü ve Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek ve İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneşeşlik etti.
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, eğitim kalitesini arttırmak adına yapılan çalışmaların Amasya özelinde de çok iyi durumda olduğunu belirterek “Amasya’ya okuma yazma kampanyasını başlatmak üzere geldik. Milli Eğitim Bakanlığı olarak Türkiye’de eğitimin kalitesini arttırmak adına yapılan çalışmalar Amasya ilimiz özeline baktığımızda da çok iyi bir durumda. Son 14 yılda neredeyse Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan derslik sayısı kadar derslik yapıldı.” dedi.
Erdem, Amasya milli manevi değerleri ile önemli bir ilimiz. Buradaki 70 bine yakın öğrencimiz ve velileri müsterih olsunlar. Bakanlık olarak Amasya’nın ihtiyaçlarını birlikte daha kısa sürede çözmek adına elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.
Vali Varol ise Milli Eğitim Bakanlığına ilimize olan özel ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ne istesek veriliyor. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle