logo

reklam

Ersoy; “Terörle mücadelede yüksek bir başarı gösterdik”

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy
“Terörle mücadelede yüksek bir başarı gösterdik”
İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Amasya’ya geldi. Burada bir basın açıklaması düzenleyen Bakan Yardımcısı Ersoy, “Vatandaş odaklı hizmet seferberliği kapsamında, bütün bürokratlarımızla sahaya iniyoruz” dedi.
Bakan Yardımcısı Ersoy, vali Dr. Osman Varol’u makanıda ziyaret etti. Bakanlık ile ilgili çalışmalar hakkında geniş çaplı birifing aldı. Ersoy, Belediye Başkanlı Cafer Özdemir’i de Belediye’de ziyaret etti. Burada başkan Özçdemir’den Türkiye’de tek olan yatay akarsu üzerinden elektrik üretimimiz hakkında bilgi aldı.
İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, İçişleri bakanlığı olarak bizim özellikle güvenlik yönetimine ilişkin kolluk kuvvetlerimizin sürdürdüğü hizmetler var. Bunlar güvenlik ve asayiş, trafik ve uyuşturucu, terörle mücadele olduğunu belirterek, “Bu konuda bakanlığımız yüksek bir başarı sağlandı, özellikle terörle ilgili mücadelede yüksek bir başarı gösterdik. Bunun sürdürülebilir olması için yeni çalışmalar üretmek durumundayız ve bu mücadele kapasitemizin yeni bir performansla desteklememiz gerekiyor. Bunun çalışmaları yapılacak, öte yandan biz vatandaşa direkt dokunan, doğumdan başlayıp, ölüme hatta vatandaşlarımızın ölümden sonraki bir takım hizmetlerini takip eden, yürüten onlara ilişkin hizmet yürüten bir bakanlığa sahibiz.” dedi.
bakan yardımcısı Mehmet Ernsoy, Yeni Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve yeni yönetişim sisteminde bu değerlendirme süreçlerini daha etkin, daha verimli hizmet üretmek ve bunun vatandaşa ulaşımını, vatandaşın bu hizmetlere ulaşımını kolaylaştırmak, hızlandırmak zaten bu yeni yönetişim sisteminin bir parçası ve gereğidir. O anlamda topyekün tüm kurumlarımız yeniden işleyişlerini, yönetimlerini tazeleyip sürdürecektir. O işimizin de bir parçası. Bundan sonra sürdürülmesi gereken önemli bir parçası. İçişleri Bakanlığı olarak bütün bakan yardımcılarımız epey bir süredir sahada ve bu istikamette çalışmalarını sürdürüyorlar çeşitli illerde. Biz de bir günlük bir çalışma programı ile Amasya’dayız.” ifadelerini kaydetti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle