logo

reklam

Ferhat Tüneli Hizmette

Başbakan Binali Yıldırım, Amasya Belediyesi tarafından yaptırılan Ferhat Tünelinin açılışını gerçekleştirdi.
Başbakan Binali Yıldırım, Amasya Ferhat Tüneli Açılışı’nda yaptığı konuşmada, “Gece demeden gündüz demeden çalıştık, çalıştık, ülkemizi 16 yıl içerisinde 3 kat büyüttük.” dedi.
Başbakan Binali Yıldırım, “Milletle dvelet arasındaki mesafeyi 16 yılda kapattık. devleti milletin hizmetine sunduk. Ferhat gibi çalıştık milletimizin yüzünü güldürdük. Biz bu vatana bu bayrağa Ferhat gibi aşığız. Yollar açıyoruz. Tüneller yapıyoruz. Şehirleri şehirlere bağlıyoruz. Gönülleri gönüllere bağlıyoruz. Bugün Amasya da Ferhat Tünelini hizmete açıyoruz. 30 yılda Bolu Tüneleni yapamayan bir Türkiye’de 15 yılda 400 kilometre tünel yapan bir Türkiye’ye geldik. Bu eser sizin eserinizdir. Ak parti milletin eseridir. Milletin partisidir. Bu göreve geldiğimizde size bir söz verdik Türkiye’yi bölünmüş yollarla, hızlı trenlerle, köprülerle, hava limanlarıyla doğudan batıya, küzeyden güneye, intirnet ağlarıyla, akıllı yollarla doğnatacağımızın sözünü verdik. 15 yılda sözümüzü fazlasıyla tuttuk.” dedi.
Binali Yıldırım, “Bugün ülkemiz artık parmakla gösterilen ülkeler arasında yerini aldı. Büyük başarılar elde ettik ancak bunları kolay elde etmedik. Bir yandan milletimizin hayal ettiği, hasretle beklediği eserleri, hizmetleri bir bir yaparken diğer yandan da darbe girişimiyle, vesayet odaklarıyla ve kumpaslarla önümüze çıkan terör belasıyla mücadele etmek zorunda kaldık. Elhamdülillah, geldiğimiz noktada ülkemiz terör belasından büyük oranda kurtulmuştur.
İTTİFAK ADINDA YIKIM EKİBİNİ KURMUŞLAR
“AK Parti ne yaptıysa hepsini yıkayacağız, diyor. Bunların kimyası bozulmuş vaziyette. Niye biliyor musunuz? Çıkıyorlar vaatte bulunuyorlar. Bakıyorlar. Yolar yapılmış. Havaalanları yapılmış. Hastaneler yapılmış. Okullar yapılmış. Ne vaat edelim diyorlar. Neyi vaat edersek edelim yapılmış. Bu sefer sinirleniyorlar. ‘Madem onlar yaptı. Biz de yıkacağız’ diyorlar. Yıkamazsınız. Bu millet size yıktırmaz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle