logo

reklam
14 Ağustos 2019

Geleneksel Bayramlaşma Yapıldı

Geleneksel Bayramlaşma Yapıldı
Varol; Bayramlar dayanışmanın zirveye çıktığı günlerdir
Amasya’da devlet ve halkın buluştuğu geleneksel bayramlaşma töreni Sultan II. Bayezid Camisi önünde gerçekleştirildi. Vali Dr. Osman Varol, “Kurban Bayramı dinimizde, inancımızda paylaşmanın ve adanmışlığın anlamını ortaya koyan çok önemli bir bayramdır” dedi.
Amasya’da her bayram devlet ve vatandaşın buluştuğu geleneksel bayramlaşma töreni bu sene de coşku ile tekrarlandı. Sultan II. Bayezid Camisi önündeki törene Vali Dr. Osman Varol’un yanı sıra Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Nihat Ergün, Belediye Başkanı Mehmet Sarı, diğer yöneticiler, kurum müdürleri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
Yöneticiler ve halkın bir araya gelerek bayramlaşmasından son derece memnuniyet duyduğunu söyleyen Vali Dr. Osman Varol, “ Milletimiz var olduğu süre içerisinde karşı karşıya kaldığımız tüm zorlukları aşmak için sadece ve sadece kim olduğumuzu hatırlayıp, ne olduğumuzu, tarihimizi, töremizi, inancımızı hatırlayıp birbirimize destek olup yardımcı olup ayağa kalkmamız yeterli olmuştur. Milletimiz için dayanışma kavramı çok önemlidir. İşte bu Kurban Bayramı aynı zamanda imkanı olmayanlara yardım etmek anlamında bu dayanışmanın gerçekten zirveye çıktığı önemli dini bayramımızdır”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle