logo

reklam

Haber Turu

Göynücek kaymakamı Doğan Hukuk Müşaviri
İçişleri Bakanlığından, 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle 471 mülki idare amirinin yeri değiştirilirken söz konusu kararnameyle Amasya’da 3 kaymakamın yeri değiştirilirken Amasya Valiliği Hukuk Müşavirliğine iki atama yapıldı.
Göynücek Kaymakamı Hasan Doğan ve Aluca Kaymakamı Ali Altınkaynak Amasya Valiliği Hukuk Müşavirliğine atandı.
Suluova Kaymakamı Vural Karagül Esenyurt Kaymakamlığına, Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz Gökçeada Kaymakamlığına atamaları gerçekleştirildi. Aynı kararnameyle Suluova kaymakamlığına Şebinkarahisar Kaymakamı Ahmet Odabaş, Göynücek kaymakamlığına Isparta Gönen Kaymakamı Mustafa Gürbüz atandı.
Amasya da daha önce vali yardımcılığı görevinde bulunan hakan Kubalı, Turan Atlamaz ve İrfan Derinöz’ünde görev yerleri değişti. Buna göre Samsun Vali yardımcılığından Hakan Kubalı Isparta Vali yardımcılığına,
Turan Atlamaz İlkadım Kaymakamlığından Denizli Vali yardımcılığına ve
İrfan Derinöz Banaz Kaymakamlığından Yalova Vali yardımcılığına atandı.

Halk günü toplantısı yarın
Amasya Valisi Dr. Osman Varol tarafından gerçekleştirilen Halk Günü toplantılarının 2018 yılı Eylül ayı toplantısı yarın Amasya Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilecek.
Konu ile ilgili Amasya Valiliği tarafından yapılan açıklama da “Vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikâyetlerini dile getirebilecekleri; Valiliğimize veya idari birimlere müracaatların beklenmeden, doğrudan temas kurmak suretiyle toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasını sağlamak amacıyla; Halk Günü Toplantılarının üçüncüsü 4 Eylül 2018 Salı günü saat 10.00’de Amasya Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda, Sayın Valimizin Başkanlığında yapılacaktır” ifadelerine yer verildi.

Kupadada Rakip Bekleniyor
Ziraat Türkiye Kupası’nda 2018-2019 sezonu heyecanı başladı. Kupada, yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor’un da yer aldığı Bölgesel Amatör Lig takımlarının mücadele ettiği birinci tur maçları sonucunda 42 takımın mücadele ettiği mücadele sonucunda Yeni Amasyaspor ile birlikte 21 takım bir üst tura yükseldi.
Ziraat Türkiye Kupasında 2. tur’a geçen 21 Bölgesel Amaetör lig takımı ile birlikte 2018-2019 Sezonunda TFF 3. Liginde mücadele edecek 53 takımın katılacağı toplamda 74 takım arasında tek maç eleme usulüne göre oynanacak. Ziraat Türkiye Kupasında 3. tur’a 37 takım çıkacak. 2. Tur maçları 12 Eylül’de oynanacak.
Ziraat Türkiye Kupası’nda 1, 2, 3 ve 4. tur müsabakaları tek maç eleme usulüne göre oynanacak.
Kupada 5. tur, son 16 turu, çeyrek final ve yarı final müsabakaları ise çift maç eleme usulüne göre yapılacak.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle