logo

reklam

Hamamözü Kantarı Açılıyor

Amasya Şeker Faprikesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatçi, “Kuruluşundan bugüne kadar bakıldığında geldiğimiz nokta itibariyle Amasya Şeker Fabrikası üzerinde oynanan yönetici hataları yüzünden kantarlarımız kapatıldığından çiftçilerimiz bıktırılmış olup pancar tarımından kopma noktasına geldiğini belirterek, Amasya Şeker Faprikası, bölgesine sağladığı katma değeriyle, istihdamı, nakliyesiyle, tarlada çalışan işçisiyle birçok insana ekmek kapısı olmuştur.” dedi.
Geçmiş dönemlerde kapatılan Hamamözü Pancar Kantarı 2019 yılında tekrar hizmete açılıyor. Şeker pancarı üreticilerinin sorunlarını dinleyen Saatçi, Hamkamözü Kantarının yeniden pancar ekicisinin hizmlete girmesi için gereken çalışmaların tamamlandığını belirterek, Bizler hizmeti çiftçinin ayağına götürmekle mükellefiz. Hamamözü ilçemizde bulunan pancar kantarı ile ilgili yapılan fizibilite çalışmaları tamamlanmış ve yeniden kantarın faaliyete geçirilmesini Yönetim Kurulumuz oy birliği ile karara bağladı. dedi.
Mustafa Saatçi, Kantarın faaliyete başlaması ile bu bölgede pancar eken çiftçilerimiz hem trafik hem de maddi açıdan rahata kavuşacaklardır. Çiftçilerimizin bu imkanları değerlendirerek üretimi artırma noktasında gayret göstermeleri fabrikamıza büyük katkı sağlayacaktır. ifadelerini kullandı.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hd porno sikis izle