logo

reklam

Harika Matematik Tırı Amasya’da

matematikHarika Matematik Sergisi 20-24 Mart tarihleri arasında Amasya’da çocuklarla buluşacak!
Matematiğin eğlenceli ve yaratıcı dünyasını çocuklarla buluşturan Harika Matematik Sergisi Anadolu’daki çocuklarla buluşmak için yeniden yollarda. Bugün başlayacak ve 24 Mart tarihine kadar devam edecek olan sergi, arasında Amasya Belediyesi’nin ve Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla Amasya Belediyesi Kültür Merkezi’nde olacak.
Minik Eller Büyük Hayaller Platformu kapsamında Türkiye’nin dört bir yanındaki etkinlikler ile çocukları destekleyen QNB Finansbank ana sponsorluğunda ve IEG işbirliği ile hayata geçen proje çocukların matematiğin temel konularını eğlenceli ve interaktif şekilde öğrenmesine yardımcı oluyor.
Harika Matematik Sergisi 20-24 Mart 2017 tarihleri arasında Amasya Belediyesi’nin ve Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla Amasya Belediyesi Kültür Merkezi’nde olacak. Sergi, sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde 07-13 yaş arası çocuklar tarafından ücretsiz gezilebilecek.
Çocuklar eğlenerek büyüyor, kendilerini keşfediyor
Matematiğin temel konularının eğlenceli ve interaktif şekilde işlendiği ve İlköğretim Matematik Dersi Öğretim Programı’na da uygun olan sergi, Özel Tırlarla yola çıkıyor ve her şehirde yerel yönetimlerin desteğiyle belirlenen mekanlarda sergiler kurularak birer hafta boyunca çocukların ziyaretine açılıyor. Çocuklar, “Dans Eden Geometri”, “Haydi Yuvarla”, “Kule Yapalım”, “Aynadaki Kim” ve “Dev Küp” modüllerinin bulunduğu, “Da Vinci Learning’nin Atölye” çalışmaları ve “Da Vinci Learning Mobil Sinema”nın da olacağını sergiyi keyifle geziyor.
Hayatın her alanında var olan matematiği gezici modüller ile Türkiye genelinde çocuklara sevdiren, eğlenirken öğrendikleri interaktif sergi ‘’Harika Matematik’’ ; bir çok farklı ünite ile bilgilendiren, analitik düşünce ve derinlemesine sorgulama için teşvik eden, iletişim kurmaya cesaretlendiren ve çocukların deneyimlerini rahatlıkla paylaşabilecekleri eğlenceli bir yolculuk yapıyor. Ayrıca Da Vinci Learning’nin Atölye çalışmaları ve Da Vinci Learning Mobil Sinemanın da olduğu istasyonlarda, bilgilerini pekiştirebiliyor ve arkadaşları ile hoş vakit geçirebiliyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle