logo

reklam

Hayallerdi Bitti!

TÜRKİYE Bölgesel Amatör Ligi 4 rcü grubunda yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor ligin 16 ncı haftasında Görelespor deplasmanında moral aradı.
2017-2018 Futbol sezonu öncesi bezona mutlak şampiyonluk hedefi ile başlayan Yeni Amasyaspor ligde arzu edilen sonuçları alamayınca, bu sezon şampiyonluk yarışıhda geride kaldı. Umutlar lig lideri ve takipçisi iki Ordu temsilcisinin puan kaybetmesi.
Giresun temsilcisi Görelespor ligin 16 ncı haftasındaki Yeni Amasyaspor için önemli 90 dakikalık sınava büyük bir atak ve baskı ile başladı. Baskı 5. dakikada Görelespor adına meyvesini verdi. Görelespor, Yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor karşısında 1-0 öne geçti. Bu gol az sayıda olsa Yeni Amasayspor tribünlerindeki taraftarlara büyük bir hayak kırıklığı yaşattı.
Yeni Amasyaspor yenik düştüğü zor Görelespor deplasmanında ataklarını sıklaştırdı. Bu ataklar 33 dakikada gol getirdi. 1-1 Bu zkor aynı zamanda ilk yarınında sonucu oldu.
Yeni Amasyaspor ikinci yarıya mutlak galibiyet adına başladı. Atak futbolu defans güvencesinide yok etti. Bilinçsiz ataklar sonuç getirmeyince Görelespor ise yakaladığı kontratakla gol aradı. Bu ataklardan birinde Görelespor gdl buldu. 2-1
Yeni Amasyaspor ataklarını sıklaştırdı bu ataklar sonucunda bulduğu golle ile beraberliği yakaladı. 2-2
Yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor mutlak galibiyet için yüklenirken, Görelespor maçın sonlarında yakaladığı ani kontratakda golü buldu, 3-2 Bu gol aynı zamanda yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor için sezona havlu atmak oldu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle