logo

reklam

Hayat Can Belediye’den Ayrıldı!

Hayat Can Belediye’den Ayrıldı!
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı
Kimseye haksız kazanç sağlatmam

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “İhtiyaçlı insanlara yardım yapılması hem dinimiz gereğidir, hem belediyelerin görevidir. Yardımlar devam edecek.” dedi.
Başkan Mehmet Sarı, Hayatcan Derneği’nin belediyemizle herhangi bir bağlantısının kalmadığını ve bu tür sosyal yardımlaşmanın “Nefes” adı verilecek olan yeni bir uygulamayla sağlanacağını söyledi.
Hayat Can Özel Dernekmiş
Başkan Sarı, “Amacımız yaş grubuna bakmaksızın ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ekonomik ve sosyal sorunlarına çözüm üretebilmek. Halkın belediyesi olarak özellikle ihtiyacı olan ailelerin çocuklarının eğitimleri ve diğer ihtiyaçlarının karşılanması için çaba göstereceğiz.” dedi.
Amasya Belediyesi bünyesinde 10 yıl önce kurulan Hayat Can Derneği’nin Belediye ile ilişkisinin kalmadığını belirten Başkan Sarı, Dernek yönetiminin “Hayat Can özel bir dernek ve belediye ile hiç bir bağlantısı yok” dediler. Belediye ile bağlantısı olmayan bir derneğin, belediye adına işlem yapması ve belediyenin yerini kullanması ile birlikte çalışanlarının belediye bütçesinden maaş almaları nasıl olur? diye sordu.

Belediyenin hakkı olan kirayı alacağız
Hayatı boyunca haksız kazanç sağlayanlarla mücade ettiğini belirten Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Kimseye haksız kazanç sağlatmam. Kim olursa olsun. Vatandaşın hakkını muhafaza etmek benim asil görevimdir. Karakter olarak ben bunu yaparım ve yapacağım. Eğer bilerek kim kul hakkı yemiyse, kim belediyeden bir lira bile haram kazandıysa, asla bu civara uğramasın.” dedi. Bugüne kadar belediyenin malı olan kaldıkları mekanın kirası başta olmak üzere su, elektirik, doğal gaz gibi giderleride o dernekden tahsis edeceklerini belirten Sarı, hayırsever vatandaşlarımızdan topladıkları, hayır ve yardım adına dağıtacakları malzemeleri getirirler, bizde belediye adına o hayırsever vatandaşlardan aldıkları yardımları, gerçek yardıma muhtaç insanlarınmıza dağıtırız” dedi.

ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım elini uzatarak, onların yüzünü güldüreceğiz

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Belediye olarak sadece fiziki değişim, caddeler, yollar yapmak değil vatandaşlarımızın kalbine giden gönül yollarını da yapmayı kendimize düstur edindik. Sadece klasik belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra Amasya’da yaşamlarını sürdüren her bir bireyin günlük hayatının her alanında her anında var olmayı arzuluyoruz. Belediyemizin sosyal yönünü hem yardım faaliyetleriyle hem de uyguladığımız onlarca projeyle güçlendiriyoruz. Yardımlarımızın gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlamaya yönelik kurama aşamasında olduğumuz “Nefes” adını vereceğimiz dernek adına inceleme araştırmalarımızı disiplin içinde hayata geçireceğiz. Yerinde ziyaretlerle hizmette etkinlik ve verimlilik sağlayacağız” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle