logo

reklam

Hayırsever Bursalı Ailesinin Okulu Hizmette

Hayırsever iş adamı Fuat Bursalı tarafından Taşova ilçesinde yaptırılan Emine Bursalı İmam Hatip Ortaokulu için bugün açılış töreni düzenlendi.
İşadamı Fuat Bursalı, “Yaşamım boyunca bir ülkenin geleceğini o ülkenin insanlarının göreceği eğitime bağlı olunduğuna inandım. Çünkü eğitim ve eğitilmiş insanlar bir ülkenin sahip olabileceği en güçlü silahtır. Beni bugünlere ailem ve devletimin sağladığı olanaklar getirdi. Bende devletime ve aileme olan borcumu bu güzel okulun yapılmasına katkıda bulunarak bir nebzede olsa ödemek istedim. Bu okulun Amasya’ya yapılması noktasında bizleri teşvik eden herkese çok teşekkür ediyor, okulun hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Amasya Valisi Dr. Osman Varol ise, Bursalı ailesinin bugüne kadar kazandıklarını toplumuyla paylaşan ve bunu da ülkemizin en önemli alanı olan geleceğimiz için kesinlikle üzerinde durmamız gereken eğitim alanında gerçekleştiren bir aile olduğunu belirterek, “Bu çok değerli bir şeydir. Tanımadığınız bilmediğiniz insanların hayatına dokunabilmek çok anlamlı bir şeydir. Fuat Bursalı ve ailesini tebrik ediyor alkışlıyorum. İnsanımızda olması gereken özelliklerden bir tanesi de içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluk duymak. Bugün açılışını yapacağımız bu okulda öğretmenlerimizin yetiştireceği çocuklar ve bunun toplumsal yararı bu binayı çok daha anlamlı kılacaktır.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle